podpora pre kamerovú techniku

Vzdialená technická podpora


Potrebujete technickú podporu pri konfigurácii našich zariadení, či inštalácii a zaškolení na používanie klientského softvéru? Poskytneme Vám vzdialenú technickú podporu prostredníctvom softvéru TeamViewer, ktorý nám umožní na diaľku sa pripojiť k Vášmu PC. Následne nakonfigurujeme zariadenia, nainštalujeme softvér alebo pomôžeme s Vašimi ďalšími požiadavkami.

Ako postupovať pri vzdialenej technickej podpore?


 1. Stiahnite si program TeamViewer pre vzdialený prístup.

  Stiahnutie programu TeamViewer 
 2. Zavolajte nám na telefónne číslo 043/3211 446 a vyžiadajte si vzdialenú pomoc
 3. Spustite program TeamViewer. Po otvorení programu kliknite na úvodnej obrazovke na tlačidlo „Prijať“.

  Program TeamViewwr pre vzdialený prístup 
 4. Následne sa Vám otvorí ďalšie okno, v ktorom sa nachádza unikátne číslo „Vaše ID“, ktoré cez telefón nadiktujete nášmu pracovníkovi. Ten sa potom dokáže pripojiť k Vášmu PC a urobiť nastavenia podľa Vašich požiadaviek.

  Program TeamViewwr pre vzdialený prístup 
 5. Po ukončení spojenia už nie je možné z našej strany sa opätovne pripojiť k Vášmu PC bez Vášho vedomia. Pre ďalšie spojenie je nutné vygenerovať nové ID, ktoré nám opäť musíte telefonicky nahlásiť.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať telefonicky na 043/3211 446 alebo prostredníctvom e-mailu na plettac(a)plettac.sk.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy