riešenia kamerových systémov

Riešenia kamerových systémov


Eneo

Riešenia Eneo

Eneo všestranný systém

sortiment spoločnosti Eneo je jedným z najvšestrannejších a najkompletnejších z pomedzi výrobcov kamerových systémov. Vďaka tomu už našla táto nemecká značka uplatnenie v bankách, školách, nemocniciach, letiskách, skladoch a vo veľa iných aplikáciách.

» Pozrite si konkrétne riešenia... 

GeoVision

Riešenia GeoVision

Systém GeoVision nie je len kamerový systém

Požadujú niektorí Vaši zákazníci neštandardné riešenia CCTV systémov? Ponúkame Vám niekoľko zaujímavých riešení so systémom GeoVision, ktoré Vás určite zaujmú!

» Pozrite si konkrétne riešenia...Riešenia Flir

Aplikácie s termovíznymi kamerami

Termovízne kamery spoločnosti FLIR sú nainštalované po celom svete. Chránia areály letísk, elektrárni, prístavov, továrni atď. Vďaka tomu, že sú aj cenovo čoraz dostupnejšie, našli uplatnenie dokonca aj v zabezpečení domácnosti, či iných privátnych objektov.

» Pozrite si konkrétne riešenia...

JVC

Riešenia JVC

Praktická aplikácia pre hotel

Mnoho majiteľov hotelov a rekreačných zariadení by určite privítalo možnosť ponúknuť klientom na ich vlastnej webovej stránke sledovať webovú kameru, ktorú by dokázali návštevníci stránky aj ovládať priamo z miesta pripojenia k inetrnetu. Takéto riešenie ponúka aplikácia webovej speed dome kamery JVC.

Camibox


Riešenia Camibox

IP video vzduchom

Systém bezdrôtového prenosu obrazu z IP CCTV kamier. Jeho využitie nájde uplatnenie všade tam kde nie je možné použiť/inštalovať káblové spoje. CAMIBOX ponúka riešenia pre mestské kamerové systémy, niekoľko kilometrové spoje. Tento systém už našiel uplatnenie v rôznych aplikáciách. Predstavenie príkladných riešení Vám predstavíme už čoskoro na pripravovanej produktovej stránke.

Videotec

Riešenia Videotec

Rozširuje možnosti kamerových systémov

Videotec produkty a riešenia zvyšujú možnosti použitia kamerových systémov aj v neštandardných environmentálnych podmienkach. Tieto produkty majú celý rad aplikácií: v priemysle, železniciach, letiskách, štátnej správe, finančné inštitúcie ale aj v privátnych systémoch.


Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy