produkty
EneoOd svojho uvedenia na trh v roku 2000, znamená značka Eneo technologicky presvedčivé výrobky, prvotriedne výrobné spracovanie v súlade s nemeckými parametrami kvality, na ktoré sa zákazníci vždy môžu spoľahnúť. 

» Produktová stránka Eneo

FlirFLIR Systems, Inc je globálny líder pre termovízne kamery, nočné videnie a tepelné zobrazovacie systémy. Produkty značky Flir, zohrávajú kľúčovú úlohu v mnohých priemyselných, obchodných a vládnych aktivitách vo viac ako 70 krajinách.

» Produktová stránka FLIR

RaytecProdukty Raytec sú svetovou jednotkou v oblasti LED osvetlenia pre bezpečnostné aplikácie. Ponúkame celý rad LED svietidiel vytvorených pre bezpečnejšie prostredie, či už použitím v kombinácii s bezpečnostnými kamerami, alebo všeobecne pre oblasti s potrebou osvetlenia

» Produktová stránka Raytec


Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy