produkty
GeoVisionDigitálne dohľadové systémy GeoVision predstavujú ucelenú radu riešení pre videodohľad. V spojení s integrovaným digitálnym záznamom obrazu dokážu poskytnúť užívateľom vysoký komfort a vysokú úžitkovú hodnotu. 

» Produktová stránka GeoVision

EneoOd svojho uvedenia na trh v roku 2000, znamená značka Eneo technologicky presvedčivé výrobky, prvotriedne výrobné spracovanie v súlade s nemeckými parametrami kvality, na ktoré sa zákazníci vždy môžu spoľahnúť. 

» Produktová stránka Eneo

FlirFLIR Systems, Inc je globálny líder pre termovízne kamery, nočné videnie a tepelné zobrazovacie systémy. Produkty značky Flir, zohrávajú kľúčovú úlohu v mnohých priemyselných, obchodných a vládnych aktivitách vo viac ako 70 krajinách.

» Produktová stránka FLIR

Flir VisibleZnačková technika za skvelé ceny. To sú bezpečnostné kamerové systémy od americkej spoločnosti FLIR Systems, Inc. V ponuke nájdete široký výber IP kamier a zariadení ako aj kategóriu MPX ( špičkový prenos HD videa a audia po koaxiálnom kábli).

» Produktová stránka FLIR VISIBLE

JVCJaponská spoločnosť JVC ponúka ucelenú radu kvalitných CCTV komponentov. V ponuke nájdete analógové kamery, IP kamery, CRT i analógové monitory a DVR. Výrobky tejto spoločnosti sú známe na celom svete.

» Produktová stránka JVC

CamiboxCAMIBOX® je profesionálne stavebnicové riešenie systému bezdrôtového prenosu obrazu z IP CCTV kamier, v bezlicenčnom pásme, určené pre vonkajšie použitie. Systém dokáže preniesť dáta z mnohých IP kamier do jedného záznamového zariadenia v malých ale aj rozľahlých a priestorovo členitých firemných areáloch.

» Produktová stránka Camibox

RaytecProdukty Raytec sú svetovou jednotkou v oblasti LED osvetlenia pre bezpečnostné aplikácie. Ponúkame celý rad LED svietidiel vytvorených pre bezpečnejšie prostredie, či už použitím v kombinácii s bezpečnostnými kamerami, alebo všeobecne pre oblasti s potrebou osvetlenia

» Produktová stránka Raytec

VideotecVideotec je tradičný taliansky výrobca širokej škály príslušenstva pre priemyselné kamerové systémy. Ich produkty sú dlhodobo známe a uznávané pre svoju vysokú kvalitu, flexibilitu a vlastný dizajn.

» Informácie o produktoch VideoTec nájdete na stránke výrobcu


Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy