eneo aktuality
GV-VD8700 – kamera so zabudovanou detekciou tváre

GV-VD8700 – kamera so zabudovanou detekciou tváre

Kamera GeoVision GV-VD8700 disponuje najmodernejšou technológiou rozpoznávania tvárí, ktorá umožňuje v reálnom čase identifikovať dôležitý personál zo svojej databázy. Kamera dokáže do svojej databázy uložiť až 10 000 profilov s tvárami. Tie je možné následne kategorizovať tak, aby spĺňali rôzne firemné potreby. Napríklad na zamestnancov s rozdielnymi úrovňami prístupu, VIP klientov, dodávateľov, potencionálnych narušiteľov...

GeoVision GV-VD8700

Mechanizmus kamery na rozpoznávanie tvárí je účinný do 4 metrov, pričom dokáže identifikovať až 10 osôb súčasne. VIP hostí alebo neželané osoby identifikuje už do 1 sekundy. Kombináciu kamery GV-VD8700 s identifikáciou tvárí s GV-VMS je možné použiť na spúšťanie výstrah podľa vopred nadefinovaných pravidiel, čím sa zvýši a zlepší správa bezpečnosti.

 

GeoVision GV-VD8700

 

Kameru GeoVision GV-VD8700 je možné použiť v interiéri aj v exteriéri. Pre vonkajšie použitie je kamera navrhnutá s ochranou proti vandalizmu IK10 a so stupňom ochrany krytom IP66. Vďaka podpore kodeku H.265 dosahuje výborný kompresný pomer pri zachovaní vysokej kvality obrazu aj pri zníženej kvalite siete. Infračervené prisvietenie umožňuje kamere snímať obraz aj v noci a to až do vzdialenosti 40 metrov. Funkcia WDR a kompenzácia protisvetla napomáha k identifikácii tvárí aj v prostredí s drastickým svetelným kontrastom.

Všetky technické informácie o kamere GeoVision GV-VD8700 nájdete tu.

 

2018-07-13 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy