eneo aktuality
Geovision GV-RU9003 - profesionálna správa parkovania

Geovision GV-RU9003 - profesionálna správa parkovania

Spoločnosť GeoVision predstavila novú generáciu RFID identifikačného systému, ktorý má pozitívny dopad na parkovací manažment a pomáha odstrániť nekonečné rady pri vjazdoch alebo výjazdoch. GV-RU9003 (UHF čítačka s dlhým dosahom), môže byť plne integrovaná so softvérom GV-ASManager - plne funkčný manažment riadenia prístupu.

Čítačka sa stala dôležitým zariadením na uvoľnenie dopravnej zápchy a redukovanie času určeného na vjazd a výjazd vozidiel, ktorý môže signifikantne ušetriť firemné finančné zdroje (ak pracujeme s tézou: čas sú peniaze). Taktiež môže pomôcť odstrániť problém parkovania bez adekvátneho povolenia. Systém taktiež efektívne napomáha s bezpečnosťou a efektivitou dopravy.

 

RFID technológia

Zariadenie je založené na RFID technológii a operuje s pasívnym UHF tagom (EPC GEN 2), ktorý umožňuje bezkontaktný vjazd/výjazd na parkoviská. GV-RU9003 je navrhnutá s 8dBi ziskom antény ( 27.9dBm RF), čo jej umožňuje dosah čítania až 10 metrov.

Pri použití GV-RU9003 so softvérom GV-ASManager pomocou Riadiacej jednotky GeoVision predstavuje táto kombinácia produktov výkonný systém pre správu parkovania, pomocou ktorého môže užívateľ jednoducho ovládať parkovacie oblasti a zabezpečiť, že len autorizované vozidlá budú mať k nim príslušný prístup.

Tým, že poskytuje okamžitú identifikáciu a s použitím farebnej IP LPR kamery GV-LPC2210, ktorá číta poznávacie značky, je systém schopný okamžite vytvárať informácie o vodičovi a umožňuje operátorovi okamžite povoliť vjazd/výjazd, pomáhať s pohybom vozidiel a poskytovať dôležité informácie o dostupných parkovacích miestach.

Zariadenie na správu parkovania môže byť použité pre uzavreté komunity, hotely a podniky, ktoré potrebujú mať istotu, že vstup je povolený len pre povolaný personál.

 

2017-02-07 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy