eneo aktuality
Nová rada GeoVision anti-vandal H.265 IP kamier

Nová rada GeoVision anti-vandal H.265 IP kamier

IP kamery GV-VD3700 a GV-VD5700 patria medzi nové modely anti-vandal dome kamier od spoločnosti GeoVision. Sú navrhnuté tak, aby odolali rôznym vplyvov extrémneho prostredia. Za účelom maximálnej ochrany disponuje táto rada stupňom ochrany krytu IP67 a anti-vandal prevedením IK10.

Ako mnoho z posledných noviniek od spoločnosti GeoVision, taktiež táto rada podporuje video kódek H.265 za účelom dosiahnutia lepšej kompresie a úspory úložného priestoru pri zachovaní vysokej kvality obrazu.

Aj v tmavom prostredí si táto rada udržuje vysoký „Low-Lux" výkon, keďže pre optimálnu večernú prevádzku je vybavená dvanástimi vstavanými IR LED diódami, ktoré zabezpečujú efektívne monitorovanie až na vzdialenosť 30 metrov.

Oba modely sú vybavené P-Iris objektívmi pre precízne riadenie uzávierky a lepšiu kvalitu a jasnosť obrazu. Taktiež disponujú 3-osím mechanizmom (Pan, Tilt a Rotate) pre optimálne nastavenie uhla záberu. Kamery predstavujú ultimátne a efektívne dohľadové riešenie so všetkými základnými funkciami a excelentnou kvalitou obrazu.

2016-08-05 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy