eneo aktuality
Eneo KVM extendery umožňujú multi-užívateľský prístup k NVR a DVR zariadeniam

Eneo KVM extendery umožňujú multi-užívateľský prístup k NVR a DVR zariadeniam

Nové KVM extendery od spoločnosti Eneo, IAM-5EE1001MTA a IAM-5EE1001MRA, poskytujú užívateľom vzdialený prístup k Eneo NVR a DVR zariadeniam, ako aj k iným HDMI kompatibilným zariadeniam v sieti Ethernet.

Pripojenie monitora je zabezpečené pomocou HDMI 1.3b portu. Jeden USB 1.1 port a tri USB 2.0 porty sú k dispozícii pre prípadné pripojenie myši a klávesnice.

Lacnejšie vďaka sieti ETHERNET

Eneo KVM extendery využívajú sieť Ethernet, preto na rozdiel od tradičných KVM riešení nie sú závislé na zapojení typu „bod-bod". Tím sa znižujú nielen inštalačné náklady, keďže nie je potrebná dodatočná inštalačná kabeláž, ale taktiež zaručuje určitý stupeň inštalačnej flexibility. Jeden alebo viacero užívateľov môže prehliadať alebo ovládať jeden alebo viacero rekordérov. V závislosti od možností siete a použitých prepínačov je možné naraz pripojiť 16 vysielačov a 64 prijímačov. Prenosové vzdialenosti sa pohybujú v hodnotách okolo 150 metrov cez CAT5e alebo 180 metrov cez CAT6 kabeláž.

FULL HD

Extendery podporujú video rozlíšenie Full HD (1920 x 1080) a 1920 x 1200. Je ich možné konfigurovať cez jednoduché užívateľské rozhranie pomocou klávesnice, myši alebo IR diaľkového ovládača alebo aj pomocou smartfónovej aplikácie (iOS / Android). Extendery podporujú HDMI alebo analógové obojsmerné audio, čo napríklad umožňuje operátorom vydávať hlasové inštrukcie. Dostupná je taktiež FULL Duplex dátová komunikácia pomocou RS-232 rozhrania.

2016-06-24 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy