eneo aktuality
GeoVision predstavil nové LPR kamery

GeoVision predstavil nové LPR kamery

Spoločnosť Geovision doplnila do svojho existujúceho LPR portfólia viacero nových modelov kamier. Tieto LPR kamery sú navrhnuté pre automatizáciu a odľahčenie dopravy, riadenie vjazdov pre policajné jednotky a komerčné organizácie na identifikáciu vozidiel a pre dôsledné presadenie dopravných a parkovacích obmedzení.

Nové LPR kamery sú zacielené na viaceré aplikácie: vysoko-rýchlostné sledovanie vozidiel policajnými zložkami, komerčné parkovanie a riadenie vjazdu. GV-LPC1200 a GV-LPR1200 sú dimenzované na zachytávanie poznávacích značiek vozidiel, ktoré jazdia rýchlosťou až do 200 km/h. Sú to 1 megapixlové čierno-biele IP kamery vybavené viacerými vysoko výkonnými LED diódami s maximálnym dosvitom 20 metrov. Inteligentné IR automaticky upravuje rýchlosť uzávierky v súlade so snímanou scénou za účelom zachytávania jasných a čistých poznávacích značiek aj pri podmienkach s nízkou hladinou osvetlenia.

Pre pohodlie užívateľa sú kamery vybavené 10 násobným zoom objektívom, ktorý umožňuje vzdialené nastavenie zväčšovania a ostrenia pomocou webového rozhrania. Tieto modely sú vďaka ochrane krytom IP67 a možnosti prevádzky v extrémnych teplotných rozmedziach (od -40°C do +50°C) vhodné pre drsné externé prostredie. Pre zvýšenie efektivity disponuje kamera GV-LPR1200 vstavaným LPR procesorom, ktorý spracováva zachytené poznávacie značky a porovnáva ich so zadefinovanou databázou a po zhode umožňuje otvorenie brány alebo bariéry, čo je ideálne riešenie pre tiketové systémy alebo iné diaľničné stanice.

Pre aplikácie, ktoré si vyžadujú farebné detaily, poskytuje spoločnosť GeoVision kamery GV-LPC2210, GV-LPC2211 a GV-LPC2011. Tieto modely sú 2 megapixlové farebné IP kamery vybavené Super Low Lux CMOS snímačom. Každý model disponuje vstavaným vysoko výkonným IR LED prisvietením s dosvitom 20 metrov.

Motorizovaný varifokálny objektív umožňuje užívateľom vzdialené nastavenie funkcií zoom a focus pomocou webového rozhrania. Kamera je taktiež vybavená systémom „P-Iris" pre automatické a precízne riadenie clony a uzávierky.

 

Predstavenie LPR kamery GeoVision GV-LPC2210

2016-06-17 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy