eneo aktuality
Robustná PTZ Dome kamera so  Sony STARVIS CMOS senzorom

Robustná PTZ Dome kamera so Sony STARVIS CMOS senzorom

Nová generácia robustnej Eneo PTZ Dome kamery IPP-82A0030MIA prináša 1 /2.8" 2MPx (1920 x 1080p) progressive scan Sony STARVIS CMOS deň/noc senzor, triplex video stream (2 x H.264 a 1 x MJPEG) pri 60FPS (obr./s.), 30-násobný optický zoom, 4.3~129.0 mm Auto-Focus zoom (AFZ) objektív a 16-násobný digitálny zoom. Objektív produkuje optimálnu kvalitu obrazu a funkcie deň/noc a Smart IR rozširujú vzdialenosť večerného monitorovania na úctyhodných 300 m.

Funkcie Eeneo PTZ Dome kamery IPP-82A0030MIA

Robustný exteriérový kryt je vyrobený z tvrdeného hliníka. Disponuje stupňom ochrany krytom IP66 a pôsobivým rozsahom prevádzkových teplôt od -30°C do 65°C.

"Robustný Dome kryt obsahuje niektoré veľmi praktické inštalačné prvky pre montážnikov", vysvetľuje Martin Morris, vývojový manažér spoločnosti Eneo. "Ponúka možnosti napájania pomocou Ultra PoE alebo 12V DC s možnosťou doplnenia o PoE injektor pre inštalácie s dlhšími káblovými trasami. Spotreba energie so zapnutým IR prisvietením je len 28W. Slot pre microSDHC kartu (max 32GB) pre nahrávanie obrazu je samozrejmosťou. Dome kamera taktiež podporuje multicast streamovanie, WDR PRO pri 120dB a 2D a 3D digitálnu redukciu šumu v obraze (DNR)."

"Robustná dome kamera má štyri poplachové vstupy a jeden poplachový relé výstup s možnosťou spravovania poplachových akcií vrátane FTP, E-mailu, HTTP a nahrávania na microSD kartu. Podporuje ONVIF protokol s ONVIF mapovaním, čo znamená, že udalosti sú definované enkódované ako ONVIF alarmy, čo zaisťuje maximálnu integráciu s VMS alebo NVR systémami. Analytické funkcie obsahujú detekciu pohybu, Tamper alarm, stratu videa, detekciu tvárí, Defog, vymaskovanie privátnych zón a obojsmerné audio. Digitálna stabilizácia obrazu (DIS) zabraňuje akýmkoľvek negatívnym vplyvom na kvalitu video obrazu, ktoré môže spôsobiť pohyb a vibrácie, ako napríklad intenzívny vietor atď."

2016-05-19 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy