eneo aktuality
Prvá Panoramatická IP Speed Dome kamera na svete

Prvá Panoramatická IP Speed Dome kamera na svete

Spoločnosť GeoVision predstavila novú patentovanú 360 stupňovú sieťovú kameru GV-PPTZ7300, ktorá rozširuje portfólio GeoVision IP kamier a poskytuje ideálne a unikátne riešenie pre rôzne odvetia.

V posledných rokoch sa stali 360 stupňové fisheye kamery dôležitou a efektívnou metódou na monitorovanie všetkých uhlov snímanej oblasti s pomocou len jednej kamery. Ale aj keď sú fisheye kamery veľmi efektívnym nástrojom pri poskytovaní panoramatického zobrazenia, tak užívatelia mali často výhrady, že neumožňujú možnosť rýchleho a detailného priblíženia na bod záujmu v snímanej scéne. Za účelom vyriešenia tejto požiadavky, predstavila spoločnosť GeoVision svoju patentovanú 360 stupňovú sieťovú kameru GV-PPTZ7300, ktorá kombinuje panoramatickú funkciu fisheye kamery so sledovacími a zoomovacími schopnosťami klasickej Speed Dome kamery.

 

Panoramatická kamera GeoVision GV-PTZ7300

 

Tento revolučný model, ktorý integruje 5Mpx fisheye objektív s 10 násobným zoom modulom, umožňuje užívateľom dosiahnuť 360 stupňové panoramatické zobrazenie a simultánne umožňuje vykonávať Pan / Tilt / Zoom operácie na špecifických bodoch záujmu pomocou jednoduchého kliknutia myšou.

 

Módy zobrazovania obrazu z kamery GV-PPTZ7300

 

S cieľom uľahčiť sledovanie je kamera GV-PPTZ7300 vybavená pokročilým zoom modulom, ktorý automaticky sleduje pohybujúce sa objekty v jeho zornom poli.

Tento model je vďaka ochrane krytu IP67 vhodný pre exteriérové inštalácie a ponúka jednoduchú montáž podobne ako jeho úspešný predchodca kamera GV-SD2301.

2016-04-21 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy