Raytec profil

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Produkty Raytec sú svetovou jednotkou v oblasti LED osvetlenia pre bezpečnostné aplikácie. Ponúkame celý rad LED svietidiel vytvorených pre bezpečnejšie prostredie, či už použitím v kombinácii s bezpečnostnými kamerami, alebo všeobecne pre oblasti s potrebou osvetlenia. Našim zámerom je zlepšiť bezpečnosť vo všetkých oblastiach v noci a zlepšenie výkonu CCTV kamier za tmy.

Zaviazali sme sa k technike. RAYTEC produkty kombinujú špičkové technológie s najvyššou úrovňou kvality pre vynikajúci výkon a spoľahlivosť. Našou filozofiou je inovácia osvetlenia, a budeme sa vždy snažiť prinášať na trh nové trendy v osvetlení.

Sme nadšení pre životné prostredie a máme skutočne zelenú filozofiu. Ako samotné RAYTEC produkty, tak aj ich funkcie sú navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, aby čo najviac sporili elektrickú energiu a znížili CO2 emisie.

Sme experti. V spoločnosti Raytec sú všetci ľudia 100% zameraní na osvetlenie. Všetko, od návrhu výrobku, cez produkciu, predaj a popredajný servis, je pod jednou strechou v našej centrále, neďaleko Newcastlu vo Veľkej Británii.

  • Spoločnosť Raytec založili v roku 2005 Shaun Cutler, David Lambert a Tony Whiting, ktorí navrhli osvetlenie pre CCTV priemysel.
  • Raytec je jedna z najrýchlejšie rastúcich firiem vo Veľkej Británii.
  • Raytec pôsobí v dvoch prevádzkach, z ktorých pokrýva celý svet. Hlavné sídlo je v Ashingtone vo Veľkej Británii, kde sa nachádzajú aj všetky konštrukčné a výrobné závody. Z tohto miesta riadi trhy v Európe, Ázii, Afrike, na Strednom východe a v Oceániei Kancelária v Ottawe v Kanade riadi všetky predaje pre Severnú, Strednú a Južnú Ameriku.
  • Raytec zamestnáva priamo približne 45 zamestnancov.
  • Raytec vyrába a predáva viac ako 600 rôznych výrobkov.
  • Raytec expeduje do viac ako 60 krajín po celom svete.

Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy