Raytec aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

VARIO2 - nová generácia RAYTEC reflektorov

VARIO2 - nová generácia RAYTEC reflektorov

Spoločnosť Raytec predstaví na najväčšej bezpečnostnej výstave IFSEC 2016 novú generáciu reflektorov pre video dohľadový segment - VARIO2.

VARIO2 poskytuje excelentný výkon a bezkonkurenčné dosvitové vzdialenosti. Použitie PLATINUM Elite SMT LED technológie prinieslo vyšší výkon až o 236% a dlhšie dosvitové vzdialenosti z menšej platformy ako posledná generácia Raytec reflektorov.

Reflektory VARIO2, ktoré pokrývajú ultra dlhé vzdialenosti, umožňujú video dohľadovým kamerám snímať vysoko detailný obraz na vzdialenosť až 500 metrov pomocou jedného reflektora. To Vám ponúka väčšiu flexibilitu pre splnenie náročných podmienok na mieste inštalácie. VARIO2 je navrhnutý pre podporu najnovších kamerových technológií s vynikajúcim osvetľovacím výkonom, kvalitou a efektivitou.

"Výkon VARIO2 reflektorov oproti jeho predchodcom zaznamenal masívny nárast", konštatuje David Lambert, riaditeľ spoločnosti. „Poskytuje viac svetla v snímanej scéne pre najnovšie video dohľadové technológie vrátane 4K, megapixlových a multisenzorových kamier: Technológie, ktoré požadujú viac svetla na pokrytie rozsiahlejších oblastí".

Raytec Vám garantuje minimálnu úroveň osvetlenia 0.35 μW/cm2 (IR) a 3 Lux (WL) pre uvádzanú maximálnu vzdialenosť každého reflektora, čo zabezpečuje najlepšiu kvalitu obrazu 24/7. VARIO2 je vybavený unikátnym výmenným systémom šošoviek s technológiou „Hot-Spot" redukcie (HRT), ktorý je navrhnutý tak, aby zaistil dokonalé spracovanie a rovnomerné rozloženie svetla v celej scéne za akýchkoľvek okolností. Reflektory môžu byť rýchlo a jednoducho nakonfigurované pomocou diaľkového ovládača VARIO. VARIO2 taktiež ponúka nové manuálne programovacie vstupy pre prípad, keď nie je možné použiť diaľkové riadenie. VARIO2 taktiež ponúka autentifikáciu pomocou PIN kódu za účelom ochrany prístupu k nastaveniam reflektora.

 

POWERS - prvý dohľadový štandard pre osvetlenie

VARIO2 predstavuje prvú radu reflektorov, ktoré sú poskytované so štandardizovanými a vedecky overenými svetelnými dátami. Toto je súčasťou prvého priemyselného svetleného štandardu pre video dohľadové aplikácie – 'POWERS'. Je navrhnutý tak, aby pomohol bezpečnostným profesionálom omnoho jednoduchšie špecifikovať a spoľahlivo porovnávať výkon rôznych reflektorov.

VARIO2 taktiež ponúka PoE a IP adresovateľné varianty. Tieto sieťové riešenia umožňujú jednoduchú integráciu do akéhokoľvek IP dohľadového systému. Poskytujú dodatočnú inteligenciu a schopnosť reagovať na akýkoľvek incident pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.

VARIO2 predstavuje kľúč, ktorým je možné odomknúť vynikajúci výkon vášho video dohľadového systému počas noci.

2016-06-22 Home, Aktuality
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy