referencie značky JVC

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

JVC - Referencie


Bezpečnosť na Univerzitách

Bezpečnosť na UniverzitáchAko časť bezpečnostného rozšírenia na miestnej univerzite v meste Huntingdonshire boli použité JVC dohľadové kamery pre vyformovanie nového bezpečnostného CCTV systému po boku softvéru SharpView od spoločnosti J2K Video.

JVC IP kamery boli použité na posilnenie bezpečnostných opatrení univerzity, zatiaľ čo existujúce PAL kamery boli začlenené do softvéru SharpView pomocou J2K video CVE MPEG4 enkodérov. "Platformu SharpView sme si zvolili, preto že jej integrácia s JVC kamerami je veľmi spoľahlivá. SharpView umožňuje využitie stávajúcich PAL kamier a pridávanie nových IP kamier do rovnakého softvéru, ktorý nahráva megapixlové a HD video od vedúcich výrobcov na trhu.", Christopher Hodges, Projektový manažér.

Pokračuje, "Je to jediný systém ktorý splnil a zaistil naše požiadavky ktoré potrebujeme pre takýto náročný upgrade. Môžeme nahrávať simultánne MJPEG video s vysokým rozlíšením a MPEG4 video z VGA a megapixlových CCD kamier od JVC a v budúcnosti môžeme do systému pridávať HD kamery s H.264 kompresiou bez potreby dodatočných výdavkov na licencie."

"J2K Video systém je jednoduchý na použitie a zaznamenané video je excelentné", komentuje systém Tom Berry, ktorý je zodpovedný za bezpečnosť univerzity "Sme nadšený výberom systému a veríme, že finančné prostriedky potrebné na tento upgrade boli dobre investované. Od tohto rozšírenia bezpečnostného systému sme už vyriešili niekoľko nepekných udalostí, ktoré by inak ostali nevyriešené."
 IP monitorovací systém pre školu v Canby

IP monitorovací systém pre školu v CanbyV snahe zefektívniť bezpečnostné opatrenia a poskytnúť bezpečné prostredie pre študentov sa rozhodli zástupcovia školy v Canby (Oregon) nainštalovať IP video dohľadový systém na monitorovanie svojich objektov. V daných objektoch boli nainštalované sieťové produkty od spoločnosti JVC Professional, konkrétne 50 IP kamier a 4 šestnásť kanálových IP video záznamníkov (NVR) VR-N1600U.

Škola používa 32 kamier na monitorovanie rôznych oblastí vrátane vchodov, parkovacích miest, chodieb a jedální. Vstavaná detekcia pohybu aktivuje kamery a tie začnú nahrávať na dva 16-kanálové VR-N1600U záznamníky, ktoré môžu nahrávať JPEG alebo MPEG-4 streamy.

„Vybrali sme si JVC kamery na základne ich excelentnej kvality obrazu a reputácii o ich prevádzkovej spoľahlivosti najmä pri zlých svetelných podmienkach a extrémnych výkyvoch počasia.", okomentoval voľbu dodanej technológie riaditeľ IT oddelenia Joe Morelock. Ďalšie dôležité prvky voľby systému boli možnosť nastavenia a prístupu cez webové rozhranie a podpora pre mobilné aplikácie cez Apple iPhone zariadenia.

Škola má virtuálnu lokálnu sieť podporovanú optickou chrbticou, čo umožňuje operačnému personálu zobrazovanie video dát bez rušenia zo strany dátovej infraštruktúry. Zatiaľ čo si operačný personál môže zobrazovať video kamery v reálnom čase a monitorovať ich 24 hodín denne 7 dní v týžni, tak administrátori preferujú prezeranie záznamu pri prípadnom vyšetrovaní podozrivých udalostí ako krádeže alebo rozbroje medzi študentmi. Vedúci personál školy môže monitorovať všetky alebo individuálne kamery pomocou web prehliadača. Taktiež možnosť monitorovať školské kamery majú aj policajné zložky cez školskú Wi-Fi sieť.Bezpečnosť na najvyššom stupni pre letiskové depo DHL

Bezpečnosť na letiskáchDHL si nedávno zvolila profesionálne JVC IP kamery pre ich nové letiskové depo v Leipzigu (Nemecko) – najväčšie distribučné nákladné centrum v Európe. Toto komplexné bezpečnostné riešenie obsahuje viac ako 550 JVC IP kamier používaných na dohľad nad potrebnými objektmi a ovládaním prístupu.

S prihliadnutím na najvyššiu bezpečnosť, nové letiskové depo DHL potrebovalo nový JVC systém, ktorý splnil úlohy pokrytia, vizuálny dohľad a ovládanie prístupu. DHL používalo prístupový systém už dlhé roky, ale bez dodatočnej integrácie video obrazu. Preto, keď sa dostavalo nové logistické centrum, bolo rozhodnuté o integrácii JVC IP kamier do systému bezpečnostného manažmentu s názvom iProtect. Projekt trval skoro šesť mesiacov vrátane času na prípadné rozšírenie o ďalšie kamery. Vyskytli sa taktiež problémy ohľadom potreby vysokej úrovne zabezpečenia (trieda TAPA-A).

Systém bezpečnostného manažmentu iProtect pozostával z Mifare čítačiek, systému detekcie zlodejov, XProtect Enterprise od Milestonu, NVR hardvéru s RAID6 konfiguráciou pre ukladanie videa na minimálne 30 dní a video streamov z JVC IP kamier VN-C20U, VN-C215V4U, VN-C215VP4U, VN-625U a VN-4E.

DHL si zvolila totálne IP riešenie miesto systému s analógovými kamerami, keďže nový IP systém im vyriešil mnoho otáznikov a uľahčil im celkovú prácu. Páčila sa im kvalita obrazu, ktorú dosiahli aj pri jedno snímkovom monitoringu. Spoľahlivosť JVC kamier bola nevyhnutná pre 24/7 prevádzku v takto rušnej spoločnosti.JVC IP kamery pomáhajú monitorovať kasíno Resorts World New York

IP kamery v kasínáchCelkový manažment video dohľadového systému Resorts World Casino New York je zabezpečený pomocou JVC kamier a VMS softvéru Synetics.

Kasíno Resorts World New York City, ktoré denne privíta okolo 20 000 návštevníkov a cez víkendy okolo 30 000, nainštalovalo v prvej fáze plánu expandovania ich globálneho bezpečnostného systému okolo 200 JVC HD IP kamier. Celkový manažment video dohľadového systému je založený na VMS softvére Synetics a JVC kamerách, ktoré sú do systému pripojené pomocou ONVIF (Open Network Video Interface Forum) protokolu.

Jason Arnett, riaditeľ bezpečnosti kasína naznačuje, že prostredie kasína sa konštantne mení, z čoho vyplynula požiadavka na rozšírenia video dohľadového systému, pretože hracie automaty a elektronické herné konzoly boli častým terčom zlodejov, alebo niektorých nezodpovedných návštevníkov.

Pri otvorení kasína v roku 2011 boli exkluzívne použité kamery Sanyo, ale bezpečnostná rada kasína sa po skúsenostiach s týmito kamerami rozhodla tento rok rozšíriť systém radšej o kamery značky JVC.

IP sieťová infraštruktúra

Ako aj iné kasína podobnej charakteristiky, tak aj Resorts World New York má IP sieťovú infraštruktúru postavenú na viacerých virtuálnych LAN. V kasíne sú nainštalované PTZ dome kamery VN-H657WPU ako aj interiérové dome kamery VN-H257U. Viac ako po roku od inštalácie bol výsledok tak úspešný, že sa spoločnosť vlastniaca kasíno použiť kamery JVC aj v iných kasínach ako Resorts World Bimini v Bahamách a na výletnej lodi Bimini SuperFast, ktorá pojme 1500 pasažierov.Monitorová stena pre radnicu v Nottinghame

monitorová stena JVCVeľko formátový monitoring s multiviewer technológiou pre riadiace stredisko mestského úradu.

Mestská rada mesta Nottingham nechala nedávno nainštalovať 20 GM-F420S LCD monitorov do rozšíreného riadiaceho strediska. Výmenou starnúcich CRT modelov, sa nové LCD panely, ktoré využívajú Tecton Wideview systém na ovládanie monitorovej steny, stali súčasťou veľko formátovej monitorovej steny navrhnutej na dohľad nad ulicami mesta. "Pôvodne bolo našim cieľom nahradiť staré monitory obrazovkami, ktoré by významne znížili našu uhlíkovú stopu.", vysvetľuje Neil Harvey z mestskej rady. "Malá spotreba energie Tecton Wideview (10w) systému plus nízka spotreba JVC LCD panelov znamená, že máme zelenšie a finančne efektívnejšie riešenie."

Profesionálne monitory JVC GM-F420S sú navrhnuté pre 24/7 prevádzku s LCD panelom so špeciálne vysokým jasom pre dlhodobé aplikácie. Obrazovky poskytujú full HD 1920 x 1080 rozlíšenie a ich tenký predný rámik ich robí priam ideálnymi pre monitorové steny. Zároveň s JVC monitormi zakúpila mestská rada taktiež 20 Tecton Wideview systémov, ktoré umožňujú zobrazovať šesť, deväť alebo dvanásť video obrazov na jednej obrazovke. Všetko je zobrazované v reálnom čase a pri vysokom rozlíšení a v správnom formáte obrazu.

"Každý z našich bezpečnostných pracovníkov má na starosti monitorovanie šiestich 42" LCD panelov.", pokračuje Neil. "Päť z nich zobrazuje viacero video obrazov, zatiaľ čo šiesty monitor je používaný na zobrazenie jednotlivých kamier. Teraz je omnoho menej únavné sledovať naše nové obrazovky a akoby vám naši zamestnanci povedali: Sme veľmi spokojní s tým, ako to všetko funguje."Monitorovanie kriminality

Talianska policajná stanica doplnila kamerový systém o JVC IP kamery.

Cez 20 IP kamier od spoločnosti JVC V-Networks bolo nainštalovaných v meste Palau v Sardínii pre potreby policajnej stanice na monitorovanie kriminality v priľahlých oblastiach. JVC kamery boli nainštalované na 19-tich pozíciách po celom meste, vrátane mestského prístavu, námestia a v školách a parkoch. Inštalácia obsahovala 4 VN-X35U 1.3 megapixlové kamery a 15 externých PTZ dome VN-V686WPBU. JVC kamery boli integrované do existujúceho systému postavenom na VMWare virtuálnych počítačoch, z ktorých 20 je prepojených pomocou 5Ghz rádia. Aby bolo umožnené bezdrôtové pripojenie pre mobilné policajné jednotky za účelom obrazu v reálnom čase a záznamu, tak je k dispozícii 20 2.4Ghz Wi-Fi bodov.

SMS a e-mailový poplachový systém prispievajú k spoľahlivosti dát a policajní dôstojníci môžu využívať ústrednú LAN sieť pre potrebu kontroly napríklad poznávacích značiek. Pripojenie v teréne pre iné policajné zložky je zabezpečené pomocou dvoch HDSL 4Mbps omniwave systémov.


Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy