JVC aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

JVC predstavilo novú kamerovú radu Super LoLux HD2

JVC predstavilo novú kamerovú radu Super LoLux HD2

Od predstavenia prvej generácie kamier Super LoLux HD ubehli skoro tri roky, kedy sa JVC Professional podarilo úspešne skombinovať unikátny výkon pri nízkom osvetlení s full HD rozlíšením. Teraz, od augusta tohto roku, JVC uvádza novú generáciu Super LoLux HD2 kamier (modely EX), ktorá ponúka pokročilú technológiu s viac než 30% zlepšením výkonnosti oproti starším modelom v oblastiach ako reprodukcia farieb a detailov, spracovania obrazu pri nedostatočnom osvetlení a širokého dynamického rozhrania (WDR). Nové modely boli taktiež predstavené na tohtoročnom podujatí IFSEC v Londýne.

Nová Super LoLux HD2 technológia je založená na zásadných zmenách konštrukčného dizajnu optického elementu kamier s novo vyvinutím senzorom a technológiou zobrazenia. Oproti prvej generácii HD kamier bola hlavne vylepšená citlivosť a nová Super LoLux HD2 (EX modely) séria ponúka pokrokovú detailnosť a farebnosť pri svetelných podmienkach okolo 0.05 lux (0.012 lux Č&B) bez potreby použitia IR prísvitu.

V novej sérii kamier Super LoLux HD2 nájdete tri box modely VN-H37U(EX), VN-H57U(EX) a VN-H137BU(EX), dva modely vnútorných dome VN-H237BU(EX) a VN-H257U(EX) a IP66 vonkajšiu dome VN-H257VPBU(EX), každá s multi-kódekovou podporou M-JPEG, MPEG-4 a H.264 High profil. Taktiež došlo k vylepšeniu technológie kompenzácie protisvetla pre optimálny výkon širokého dynamického rozhrania (WDR) čo zaručuje, že obraz je čistý a detailný pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.

Kamery sú vybavené technológiou multi-streamovania bez prvkov oneskorenia medzi bežiacimi streamami, takže pri ich prepínaní nedochádza k deformácii obrazu. Taktiež môžu fungovať pri nízkom dátovom toku okolo 64kbit/sec v prípade použitia starších a pomalších sieťových prvkov. Taktiež spoľahlivý výkon zaručuje údaj MTBF okolo 90,000 hodín.

2014-07-29 Home, Aktuality
Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy