riešenia kamerových systémov GeoVision

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Geovision zabezpečuje univerzitu v Belfaste

Campbellova univerzita v Belfaste, najväčšia internátna škola v Severnom Írsku, si na celkové zabezpečenie ochrany svojho areálu zvolila platformu Geovision včetne video dohľadu a prístupového systému.

Campbellova univerzita nainštalovala prístupový systém na zabezpečenie novej trojposchodovej internátnej budovy. Projekt pozostáva z 18x GV-AS400 ovládačov a 120x kartových čítačiek pre kontrolu 47x spální, 5x spoločenských miestností a koridorových dverí.

Pre splnenie „ekologických" požiadaviek klienta ohľadom budovy, musel prístupový systém ovládať osvetlenie, vyhrievanie a elektrické zástrčky pomocou druhej čítačky vo vnútri izby. Externé dvere monitorujú 4x 3-megapixel GV IP kamery. Celý systém je pripojený späť do hlavnej školy pomocou zabezpečenej bezdrôtovej siete pre CCTV nahrávanie a vzdialené monitorovanie cez systém centralizovaného manažmentu GV-CMS.

Geovision riešenia pre školstvo

Detaily projektu:

Názov klienta: Campbellova univerzita, Belfast
Projekt: Nová trojposchodová internátna škola so 47 izbami
Miesto: Belfast, UK

Špecifikácia:

 • 18x AS400
 • 120x nainštalovaných čítačiek [1x vnútorná 1x vonkajšia pre každú izbu). Vonkajšia ovláda zámok dverí a vnútorná osvetlenie, vyhrievanie a elektrické zástrčky izby. Pri odchode z izby použije vnútornú čítačku a o 5 minút neskôr sa automaticky vypne osvetlenie a elektrika za účelom úspory energií. Taktiež 3x z týchto čítačiek sa používajú na ovládanie výťahu na 3x poschodiach budovy.
 • 47x Elektronický zámok
 • 10x Magnetický dverový zámok
 • Dvere sú ovládané pomocou náramkov pre študentov a príveskov pre personál
 • 3x 3MP Geo IP Dome kamery namapované ku čítačkám
 • 11x 1.3MP Geo IP Bullet kamery nainštalované v areály
 • 1x 4MP Geo Fisheye kamera
 • 1x IP Video Server so 4x analógovými kamerami [1x PTZ]
 • 2x GV1240 DVR nahrávajú 36 kamier vrátane IP zariadení
 • IP Kamera & prístupový systém je pripojený do systému pomocou bezdrôtovej siete
 • 2x Počítače s Geo Control Centre– [1 na vrátnici pripojený cez optickú sieť a 1 bezdrôtovo]
 • 1x Geo ASRemote notebook
 • 1x Telefónny systém pre otváranie hlavných dverí pomocou vstupu jednotky AS400.
 • 1x AS Manager PC
 • 1x Iphone pre vzdialené CCTV monitorovanie

 

Škola v Belleville poodhalila prepracovaný bezpečnostný systém s novými ID kartami.

Školská štvrť v Essexe zrealizovala významnú investíciu pre svoje školy a vedenie prehlásilo, že to stojí za každý jeden použitý dolár.

Geovision riešenia pre školy

Študenti, učitelia a personál v Bellevillskej štátnej škole sú monitorovaný, tak isto ako každý kto vstúpi do každej školskej budovy alebo prechádza cez parkoviská. Je to časť prepracovanej, dvoj miliónovej bezpečnostnej investície, ktorá prebehla na základe strašného masakru, ktorý sa odohral pre rokom na škole v Sandy Hook. Hovorca školy Joe Longo tvrdí že tragédia sa môže stať kdekoľvek „Na konci dňa vieme že sa to môže stať aj v takej kľudnej oblasti ako je Newtown, že sa to jednoducho môže udiať kdekoľvek."

"Toto je jediná škola v krajine, ktorá má takto dokonale prepracovaný systém."

Cieľom takto rozsiahleho zabezpečenia, niektoré časti taktiež monitorujú audio, je udržanie neautorizovaných ľudí mimo školský areál. Každý študent a zamestnanec dostane novú rádiu frekvenčnú ID kartu. ID karty budú potrebné pre vstup do školy alebo do školských autobusov ktoré sú vybavené kamerami. Nový systém obsahuje 800x kamier monitorujúcich každú triedu, koridor a schody v každej s deviatich budov školy. Pohyb narušiteľa môže byť sledovaný z viacerých uhlov a polícia bude môcť taktiež sledovať každú jeho akciu v reálnom čase. K ďalším opatreniam, ktoré sú súčasťou nového systému patrí núdzové tlačidlá pre učiteľov, vystužené okná a dvere a ozbrojená stráž v každej škole v okrese.


Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy