riešenia kamerových systémov GeoVision

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

GeoVision riešenia pre obchod


POS-DVR dohľadový systém

Prevencia strát v maloobchodnom biznise je najaktuálnejšou stránkou zabezpečenia v tejto dobe. Straty spojené POS transakciami môžu byť hlavná príčina úbytku. Efektívne POS dohľadové riešenie môže pomôcť zamestnávateľom v prevencii s týmito situáciami.

GeoVision POS-DVR dohľadový systém používa technológiu vkladania textu do obrazu a poskytuje vizuálny prehľad, ktorý pomáha zredukovať úbytok a chráni majetok voči obchodným stratám. Pri práci v spojení s GV-Data Capture a GV-Series dohľadovým systémom môže dôjsť k zámene na POS/DVR dohľadový systém čo vám poskytne možnosť vzdialeného monitorovania pokladní, POS transakcií s príslušným videom, záznamu pre retroaktívnu analýzu a taktiež I/O udalostí v prípade mimoriadnych udalostí.

GeoVision riešenia pre obchod

Nové funkcie:

 • Zvýrazni špeciálny výraz, systémový LOG, video farebne na obrazovke
 • Použitie špeciálneho výrazu na spustenie I/O
 • POS Live zobrazenie cez WebCam

 

Hlavné funkcie:

 • Eternetová verzia: až do 16 POS pokladní
 • POS Vkladanie textu do obrazu: zobraziť / schovať transakčné správy na obrazovke a vo video súboroch
 • Rýchle vyhľadávanie: vyhľadávanie a prehrávanie videa spolu s transakčnými dátami. Kritéria vyhľadávania: Kľúčové slovo v reťazci, udalosť transakcie (štart, stop, zrušiť) alebo čas štartu.
 • Pokročilé vyhľadávanie: prístup do LOG prehliadača za účelom dohľadania všetkých transakčných listov so špecifickým časovým ukazovateľom ktorý je predefinovaný v transakčných kritériách.
 • POS filter: použite pred definované transakčné kritériá pre vyhľadávanie v poly filtra. Výsledok sa zobrazí v nono vytvorenom systémovom Logu.
 • Poplach abnormálnej transakcie: keď dôjde k poplachu abnormálnej transakcie systém vyvolá poplach a odošle poplachovú správu cez email, telefón alebo SMS.
 • Nastavenie vstupu pokladňovej zásuvky: po každom otvorení zásuvky bude odoslaná poplachová udalosť do GV-DVR Systému a transakcia bude uložená do systémového Logu.
 • Nahrávanie: Možnosť nahrávania Video / audio. Možnosť auto-nahrávania pri začiatku transakcie.
 • Live Audio/Video monitoring: monitorujte video a audio z pokladní cez Web prehliadač
 • Prispôsobenie: voliteľný textový font POS, farba textu, farba pozadia a nastavenie textu na obrazovke a vo videu.
 • Databáza transakcií: ukladanie všetkých transakčných dát v Microsoft Access formáte pre retroaktívnu analýzu.
 • Počítanie množstva zákazníkov: v kombinácii s hlavným GV systémom umožňuje počítanie prichádzajúcich a odchádzajúcich zákazníkov alebo automobilov pre potreby štatistiky.
 • Jednoduché vyhľadávanie: predefinované oblasti vyhľadávania pre označenie podozrivých zlodejov.
 • Podpora dynamickej IP adresy: šetrí náklady na sieť; podporuje taktiež statickú IP adresu.

 

POS vyhľadávanie a filtrovanie

Výhody:

 • Pre obchod:
  - zaisťuje bezpečné prostredie pre zamestnancov
  - zlepšuje prevenciu proti strate
  - ponúka silný vyhľadávací nástroj pre zefektívnenie biznis manažmentu
 • Pre Bankomaty:
  - predchádza bankomatovým podvodom
  - poskytuje dôkazový materiál bezpečnostným zložkám
  - zaisťuje bezpečnejšie prostredie pre transakcie
  - ponúka silný vyhľadávací nástroj pri prezeraní kritických udalostí
 • Pre prístupový systém:
  - pomáha parkovaciemu manažmentu predchádzať zápcham
  - zabezpečuje vstupnú bezpečnosť
  - zaisťuje integráciu s LPR systémom
  - ponúka silný vyhľadávací nástroj pri urýchlení riešení sporov


Použitie:

 • Obchodné reťazce
 • Maloobchodné predajne
 • Zariadenia s rýchlim občerstvením a reštaurácie
 • Čerpacie stanice
 • Obchody s potravinami
 • Parkovacie domy

 

Detekcia pokladničných radov

Požiadavky zákazníka:
Zaistiť detekciu pokladničných radov pre 16 pokladní, informáciu o práve vytvorenej rade odoslať na obslužný panel a zároveň ju uchovať v systémovom logu. Taktiež zaistiť možnosť prenosu dát na vzdialené monitorovacie pracovisko. Zaistiť možnosť exportu dát pre následné vytvorenie denných/ mesačných/ ročných štatistík, do úrovne jednotlivých pokladní. Informácie zálohovať na lokálnom HDD po dobu 30 dní, s možnosťou automatického exportu starších dát na externí HDD.

Riešenie:
Systém je navrhnutý využitím vhodne umiestnených megapixlových kamier GeoVision, software GV-NVR, GV-Advanced Videoanalysis, GV-MobileServer a GV-Remote Emap. Software GV-NVR je základní prostredie aplikácie GeoVision, SW GV-Advanced Videoanalysis zahrnuje modul pre detekciu pokladničných radov, ev. pre detekciu tvoriaceho sa davu na vybraných miestach. GV-Mobile Server umožní rozdeliť obraz z jednej IP kamery do štyroch nezávisle nastaviteľných video kanálov (jedna kamera pre štyri pokladne) a GV-Remote Emap zaistí prenos pôdorysu obchodu so zakreslenými pokladňami na vzdialené pracovisko. Opticko-akustická signalizácia v kancelárii vedúceho je zaistená LED tablom v prevedení pre 16x pokladní.

Každý kanál (detekcia radu pred konkrétnou pokladňou) je nastaviteľný samostatne, v systému GeoVision zostane k dispozícii ešte ďalších 16x sieťových, resp. analógových vstupov pre ďalšie kamery. Systém je pomocou aplikácie GV-Backup nastavený tak, aby dáta staršie 30 dní automaticky odosielal na externí HDD.
 

Riešenie detekcie pokladničných radov

Systémové komponenty:

 • IP kamery GeoVision: 4x GV-BX110D
 • PC konfigurácia podľa špecifikácií GV, externí HDD 2TB
 • GV-IO USB modul, LED tablo
 • Software: 1x GV-NVR/32, GV-Advanced Videoanalysis, 1x GV-MobileServer, 1x GV-Remote Emap, GV-Backup


Červeno označené položky sú dodávané zdarma ku každému zakúpenému produktu GeoVision.

 

Geovision zabezpečuje hlavný obchodný reťazec s náradím na Filipínach

Filipínsky obchodný reťazec so stavebným naradím Wilcon Builders si vybral bezpečnostnú platformu GeoVision na zabezpečenie svojich 33x obchodov a kancelárii po celej krajine.

Spoločnosť Wilcon Builder bola založená v roku 1977 v meste Quezon a od vtedy expandovala do niekoľkých maloobchodných predajní so strategickou pozíciou okolo metra v Manile a iných provincií. Dodávajú stavebný a dokončovací materiál po celej krajine. Spoločnosť uskladňuje všetky materiály, ktoré sú potrebné pre postavenie konštrukcie pod jednou strechou.

GeoVision riešenia pre Wilcon Builders

Centrála Wilcon Builders si vybrala Geovision dohľadový systém ako výmenu za stávajúci analógový CCTV systém v existujúcich obchodoch a taktiež v ich novo postavených skladoch. GeoVision si vybrali pre ich širokú ponuku zariadení ktoré spĺňali ich detailné požiadavky pre rôzne oblasti umiestnenia v budove. Pre príklad poslúži flexibilita budovy, ktorá kombinuje rôzne typy kamier ako fix, varifocal, WDR a PTZ megapixlové IP kamery ako aj existujúce analógové kamery na monitorovanie skladov, kancelárií a parkovacích miest. Široký výber typov IP kamier spĺňa flexibilné požiadavky skladov a kancelárií, ktoré ostatný výrobcovia nespĺňajú. Mix GV-1120 a GV-1240 video grabbovacích kariet bežiacich na GeoVision video dohľadovej platforme poskytuje ideálne hybridné riešenie a umožňuje klientovi presun z analógového systému na lepšiu IP platformu.

"Jedna z výziev ktorým musela spoločnosť Wilcon čeliť, bolo zabezpečiť monitorovanie všetkých ich pobočiek po celej krajine. Kôli širokej škále monitorovacích aktivít, potreboval Wilcon perfektný systém pre zaistenie bezpečnosti zákazníkov a zamestnancov. Od roku 2010 pomohol GeoVsion a stále napomáha Wilconu pri plnení prísnych bezpečnostných opatrení firmy, pomocou spoľahlivého systému. Geovision DVR zariadenia poskytujú flexibilné bezpečnostné riešenie a robia so spoločnosti Wilcon bezpečné a pohodlné miesto na nakupovanie pre ľudí so stavebného biznisu."

Dodnes bolo nainštalovaných cez 200 GV video grabbovacích kariet a GV IP kamery sú postupné vymieňané za stávajúce analógové kamery v pobočkách spoločnosti Wilcon Builders. Ich počet bude naďalej vzrastať, keďže 2 obchody sú pred dostavaním ďalšie naplánované v blízkej budúcnosti.


Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy