riešenia kamerových systémov GeoVision

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

GeoVision riešenia pre hotely


Hotel Novotel zabezpečený produktmi Geovision

Novotel New York Times Square je štvorhviezdičkové ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa presne v srdci Manhattanu. S jeho sofistikovaným štýlom a vynikajúcim umiestnením, zaujme hotel hlavne cestujúcich za biznisom a zábavou. Pre zabezpečenie totálnej bezpečnosti svojich hostí a zamestnancov, sa rozhodlo vedenie hotela investovať do efektívneho monitorovacieho riešenia so širokým kamerovým pokrytím hlavných častí hotela a okolia.

GeoVision riešenia pre hotely

Riešenie:
Pre splnenie bezpečnostných požiadaviek hotela Novotel a zároveň pri zachovaní jeho estetického vzhľadu bolo nainštalovaných 50x GeoVision IP kamier. Vnútorné priestory sú pokryté 40x GV-MFD220 a vonkajšie priestory 10x 10 GV-VD220 IP kamerami. Dáta z kamier sú spracované 2x GeoVision Ultra NVR systémami s jednoduchou obsluhou, zobrazením a nahrávaním videa.

Výsledok:
Excelentná kvalita obrazu ktorú poskytujú GeoVision IP kamery, umožňuje nepretržité monitorovanie rizikových oblastí a poskytuje zabezpečenie pre hostí a hotelový majetok. Užívateľský príjemný video-monitorovací software umožňuje taktiež video analýzu pre zjednodušenie monitorovania objektov.

Použité produkty:

GeoVision GV-MFD220

 

GeoVision GV-VD220

 

GeoVision Ultra Class NVR SystemPorovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy