riešenia kamerových systémov GeoVision

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

GV-Recording server

Požiadavky zákazníka:
navrhnutie rozsiahleho IPTV kamerového systému so 75 sitovými kamerami GeoVision, dvoma monitorovacími pracoviskami a centrálnym úložiskom záznamu. Možnosť pripojenia ďalších klientských PC pre jednoduchý vzdialený dohľad.

Riešenie:
Systém by sa dal navrhnúť s pomocou 3ks PC s nainštalovaným softwarom GV-NVR/32. Do každého PC by boli sieťovo integrované vybrané IP kamery, dátové úložisko by bolo riešené vždy lokálne na príslušnom PC. Ako prevádzkovo aj ekonomicky výhodnejšie riešenie sa však javí nasadenie centrálneho PC s hromadným dátovým úložiskom, s podporou software GV-Recording Server. Pripojenie klienti sú typu GV-Control Center a využívajú jen taký sieťový bitrate, aký v danom okamžiku skutočne potrebujú. Taktiež zaťaženie procesorov ako centrálneho PC, tak i klientských počítačov je optimalizované podľa aktuálnych nárokov a sieťových možností.

Komponenty:
IP kamery GeoVision: 19x GV-BX110D, 37x GV-BX220D, 19x GV-BX320D.
Centrálny PC: Windows7 64bit, 8G RAM, Z68, Intel 1155 I7 2600, 2x interný 1G Ethernet, 2x on board 1G Ethernet, HDD 16x 2TB RAID 5.
Software: 1x GV-Recording Server 96(GV), 2x GV-Control Center, 2x GV-MultiVidew.

Riešenie:

Recording Server


Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy