geovision aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

GV-VD8700 – kamera so zabudovanou detekciou tváre

GV-VD8700 – kamera so zabudovanou detekciou tváre

Kamera GeoVision GV-VD8700 disponuje najmodernejšou technológiou rozpoznávania tvárí, ktorá umožňuje v reálnom čase identifikovať dôležitý personál zo svojej databázy. Kamera dokáže do svojej databázy uložiť až 10 000 profilov s tvárami. Tie je možné následne kategorizovať tak, aby spĺňali rôzne firemné potreby. Napríklad na zamestnancov s rozdielnymi úrovňami prístupu, VIP klientov, dodávateľov, potencionálnych narušiteľov...

GeoVision GV-VD8700

Mechanizmus kamery na rozpoznávanie tvárí je účinný do 4 metrov, pričom dokáže identifikovať až 10 osôb súčasne. VIP hostí alebo neželané osoby identifikuje už do 1 sekundy. Kombináciu kamery GV-VD8700 s identifikáciou tvárí s GV-VMS je možné použiť na spúšťanie výstrah podľa vopred nadefinovaných pravidiel, čím sa zvýši a zlepší správa bezpečnosti.

 

GeoVision GV-VD8700

 

Kameru GeoVision GV-VD8700 je možné použiť v interiéri aj v exteriéri. Pre vonkajšie použitie je kamera navrhnutá s ochranou proti vandalizmu IK10 a so stupňom ochrany krytom IP66. Vďaka podpore kodeku H.265 dosahuje výborný kompresný pomer pri zachovaní vysokej kvality obrazu aj pri zníženej kvalite siete. Infračervené prisvietenie umožňuje kamere snímať obraz aj v noci a to až do vzdialenosti 40 metrov. Funkcia WDR a kompenzácia protisvetla napomáha k identifikácii tvárí aj v prostredí s drastickým svetelným kontrastom.

Všetky technické informácie o kamere GeoVision GV-VD8700 nájdete tu.

 

2018-07-13 Home, Aktuality
Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy