Flir profil

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

FLIR - PROFIL ZNAČKY

FLIR - globálny líder v oblasti návrhu, výroby a marketingu s termovíznymi kamerami

FLIR Systems Inc, (NASDAQ: FLIR) je popredným výrobcom inovatívnych zobrazovacích systémov, ktoré zahŕňajú infra kamery, letecké navádzacie kamery a kamerové systémy pre stroje. Naše výrobky zohrávajú kľúčovú úlohu v celej rade priemyselných, obchodných a vládnych aktivitách vo viac ako 60 krajinách sveta.

Flir Systems Inc, je priekopníkom v obchode s infra kamerovým priemyslom. Spoločnosť dodávala termografické prístroje pre teplotné meranie a termovízne systémy pre nočné videnie pre vedu, priemysel, políciu a armádu už viac ako 50 rokov. FLIR ponúka najširší výber infračervených kamier či už pre začiatočníkov alebo profesionálov pre prediktívnu údržbu, monitorovanie stavu, nedeštruktívne testovanie, výskum a vývoj, lekárske vedy, meranie teploty a teplotné testy, bezpečnostné aplikácie, dozor, zabezpečenie a riadenie výrobného procesu.

S viac než 60 kanceláriami a najväčším počtom aplikácií infra kamier po celom svete, ponúka svojim zákazníkom bezkonkurenčné služby, ako po predajnú technickú podporu, pomoc pri návrhu pre konkrétnu aplikáciu, či technické a obchodné školenia.

Bezpečnostné a termografické kamery FLIR

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy