Flir aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Nové termovízne bezpečnostné kamery FLIR FC-ID

Nové termovízne bezpečnostné kamery FLIR FC-ID

Spoločnosť FLIR Systems uviedla na trh termovízne bezpečnostné kamery FLIR FC-ID, ktoré reprezentujú posledné modely z ich FC série. Termovízna kamera FLIR FC-ID kombinuje vstavanú video analýzu pre spoľahlivú detekciu narušenia bezpečnosti, špičkovú kvalitu obrazu určenú pre komerčných „High-end" užívateľov a rozšírenú ponuku vysoko výkonných objektívov. Toto riešenie je navrhnuté tak, aby vyhovovalo širokému spektru aplikácií.

Kamery FC-ID poskytujú najlepšiu kvalitu a detailnosť obrazu vo svojej triede spolu so vstavanou video analýzou v jedinom zariadení. Kamera umožňuje jednoduché vytváranie vlastných oblastí záujmu (RoI) a aktiváciu funkcie „tripwire". Taktiež umožňuje automatickú detekciu a klasifikáciu osôb, vozidiel a iných narušení bezpečnosti, čo výrazne vedie k redukcii falošných poplachov.

Kamery FC-ID snímajú teplo a nie svetlo ako bežné kamery, vďaka čomu v konečnom dôsledku poskytujú vynikajúcu kvalitu obrazu aj pri takých podmienkach, ktoré sú pre vizuálne alebo kamery s IR prisvietením považované za náročné. Tým, že „vidia" len tepelnú energiu, dokážu kamery jasne snímať v úplnej tme bez dodatočného prisvietenia a sú „imúnne" voči slnečným efektom, tieňom, dymu, oparu, hmyzu a taktiež ľahšej hmle. V dôsledku toho poskytuje kamera FC-ID spoľahlivú celodennú ochranu proti narušeniu bezpečnosti a výrazne redukuje falošné poplachy.

Okrem toho sú kamery FLIR FC-ID dostupné so širokou škálou vysoko výkonných objektívov. Od širokouhlých až po objektívy s úzkym zorným poľom a v rozlíšení VGA (640 x 480) alebo QVGA (320 x 240).

"Naše nové FLIR FC-ID kamery vychádzajú s najpopulárnejšej termovíznej kamerovej série", hovorí John Distelzweig, viceprezident a generálny manažér segmentu FLIR SECURITY. "Nové kamery ponúkajú bezpečnostným profesionálom najvyššiu možnú prevádzkovú dostupnosť spojenú s najnižšími hodnotami falošných poplachov a to vďaka použitiu najmodrenejšej termovíznej video analýzy."


2016-06-01 Home, Aktuality
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy