podpora pre značku Flir

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Interaktívny návrh termovíznych systémov

Potrebujete vedieť na akú vzdialenosť môžete využiť termovíznu kameru? Neviete ktorú kameru použiť?

Keďže optika pre termovízne kamery je jednou z najdrahších častí samotnej kamery, pre tieto typy kamier sa používajú len jednoduché fixné objektívy. Z toho dôvodu je veľmi dôležité zvoliť správny typ kamery pre konkrétnu aplikáciu. Samozrejme aj rozlíšenie snímacieho prvku má vplyv na vykreslenie pozorovanej scény a detekčnú vzdialenosť.

S konkrétnym návrhom Vášho bezpečnostného systému Vám samozrejme radi pomôžeme a aj odporúčame ho minimálne v konečnej fáze riešiť s našimi odborníkmi. Ak si však chcete navrhnúť prvotné riešenie sami, môžete na to využiť interaktívny systém FLIR Raven Security Site Planning Tool v6.0.

FLIR Reven je webový nástroj, ktorý Vám pomocou Google Maps pomôže navrhnúť najvhodnejší typ kamery pre Vašu aplikáciu.
 

Ako systém funguje?

Na začiatok si môžete zvoliť konkrétnu mapu z Google Maps z ktoréhokoľvek miesta na Zemi.

Výber mapy z Google Maps 

Systém umožňuje virtuálne umiestniť kameru na konkrétne miesto, kde plánujete nainštalovať kameru, vďaka čomu uvidíte, akú časť kamera svojím zorným uhlom zachytí. V programe sú už prednastavené kamery FLIR termovíznych kamier pre bezpečnostné aplikácie.

Umiestnenie kamier v teréne 

Pre každú kameru je možné nastaviť nasledovné parametre: natočenie kamery, výšku inštalácie kamery, maximálnu vzdialenosť, na ktorú chcete kamerou pozerať. Systém Vám potom vyhodnotí, aký veľký bude predmet (človek, auto, loď) na obrazovke, a to vizuálne, ale aj číselne v počte pixelov.

Nastavenie kamier 

Jednoduchým prekliknutím sa tiež môžete pozrieť na demonštračné videá, kde uvidíte video z konkrétnej kamery na rôzne vzdialenosti. Môžete sledovať dve videá naraz, a tak porovnať dve kamery.

demo videá z konkrétnych kamier 

Interaktívny systém FLIR Raven Security Site Planning Tool v6.0 môžete spustiť online na adrese: http://project.flircs.com/sitebuilder/
Pre využívanie tejto aplikácie sa treba zaregistrovať na stránke: http://project.flircs.com/sitebuilder/signup.cfm


Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy