RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

FB séria O

FB-Series O | FLIR SystemsFLIR FB séria O termovízna kamera určená pre bezpečnostné aplikácie ponúka špičkové termovízne zobrazenie pre perimetrickú a prehľadovú oblasť 24 hod. ochranu. Taktiež ponúka kompatibilitu "plug-and-play" s externou video analýzou a hlavnými dodávateľmi VMS - vrátane FLIR United VMS - pre dodatočnú funkčnosť a plnohodnotné využitie.

CENOVO NAJDOSTUPNEJŠIE PRE PERIMETRICKÚ OCHRANU

Termovízne kamery FB-série O vidia potenciálne hrozby cez deň ale rovnako aj v noci. Sú ideálne na použitie s analytickými enkódermi FLIR TRK, ktoré sú schopné detekovať a rozpoznať ľudí a vozidlá a nasmerovať tak PTZ kamery. Úzke a široké možnosti objektívov ponúkajú flexibilné pokrytie.

INTEGRÁCIA PLUG A PLAY

FB-séria O je plne integrovaná a certifikovaná systémami riadenia videa od tretích strán, ako aj FLIR United VMS, čo umožňuje dodatočnú konfiguráciu a správu alarmov.

ŠPIČKOVÁ VÝKONNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Termovízne kamery FB-série O, vyvinuté spoločnosťou FLIR, používajú rovnakú oceňovanú technológiu tepelných senzorov, ktorá sa používa vo všetkých ocenených tepelných kamerách perimetrickej ochrany, s bezkonkurenčnou zárukou 10 rokov pre snímač a tri roky pre kameru.

FLIR FB-SÉRIA O PONÚKA

FLIR FB-Series O - Easy Integration

Jednoduchú integráciu

FLIR FB-Series O - Support Analytics

Podporu analýz

FLIR FB-Series O - Enhanced Image Contrast | FLIR Systems

Vylepšený kontrast obrazu

integrované a certifikované video systémami od iných výrobcov, ako aj vo FLIR United VMSpodporuje video enkóder FLIR pre analitycké funkcie (mimo kamery)Pokročilá technológia AGC a funkcia Digital Enhancement (DDE) poskytujú optimálnu kvalitu obrazu vo všetkých scénach
  

FLIR FB-Series O - Lens Options | FLIR Systems

Ponuka objektívov

FLIR FB-Series O - Warranty

FLIR 10/3 záruky

FLIR FB-Series O - Video Outputs

Video výstup

Objektívy s úzkym aj širokým uhlom záberu ponúkajú niekoľko možností pokrytiazáruka 10 rokov pre tepelný snímač a 3 pre kamerusimultánne IP a analógové video výstupy pre použitie so sieťovými a staršími analógovými systémami
Položky 1 až 1 z 1

Položky 1 až 1 z 1
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy