PT séria HD

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

PT séria HD

Kamery FLIR PT-série HD sú najpokročilejším systémom kombinujúcim termovíznu kameru či už s nechladeným alebo chladeným snímacím prvkom v rozlíšení 640x480 bodov a dennou Full HD kamerou so zoomom na otočnom statíve.

NAJVYŠŠIA KVALITA OBRAZU

PT-séria HD ponúka kontrastný termovízny obraz, spolu s vysokocitlivou kamerou (0.01 lx) vo viditeľnom spektre pre. Termovízna kamera s chladeným snímacím prvkom ponúka objektív so 14-násobným plynulý optický zoom. Kamery s nechladeným snímacím prvkom je možné vybaviť piatimi rôznymi fixnými objektívmi alebo so zoom objektívom so 4-násobným zväčšením.

ROBUSTNÉ PREVEDENIE

Systém je odolný voči poveternostným vplyvom, zahŕňa odhmlievacie a rozmrazovacie funkcie. Jednoducho vymeniteľné jadro, výrazne znižuje čas údržby. FLIR tiež ponúka 10-ročnú záruku na tepelný senzor.

NAVRHNUTÉ PRE SYSTÉMOVÉ INTEGRÁCIE

Jednoducho integrovateľné do systémov 3-strán. Vo vybraných systémoch je možné využívať špeciálne funkcie ako napr. obraz v obraze (PiP), automatické PTZ natáčanie a pod. Kamery je možné spojiť s radarovým systémom a na základe informácii s radaru je možne automaticky ovládať kameru.

FLIR PT-SÉRIA HD - VLASTNOSTI

FLIR PT-Series - Dual Sensor Mode | FLIR Systems

Režim duálneho snímania

FLIR PT-Series - Presets and Alarms | FLIR Systems

Prepozície a alarmy

FLIR PT-Series - Exchangeable Camera Cassettes | FLIR Systems

Vymeniteľné kamerové jadro

Užívateľ získava viac možností pohľadu a ovládania vrátne špičkového módu duálneho zobrazeniaPlne programovateľné prepozície, trasy a alarmové funkcieVychutnajte si ľahko vymeniteľné jadro, či už v rámci zvýšenia výkonu alebo údržby
  

FLIR PT-Series - Pan and Tilt Performance | FLIR Systems

Otočný mechanizmus

FLIR PT-Series - Open IP | FLIR Systems

Otvorený IP štandard

FLIR PT-Series - On Screen Features | FLIR Systems

Funkcie na obrazovke

Plynulé 360° natáčanie a +/-90° naklápanie s variabilnou rýchlosťou a presnosťouOtvorený IP štandard ponúka plug-and-play pripojenie a je kompatibilné s ONVIF štandardomPT-séia HD ponúka funkcie Obraz v obraze (PiP), Auto-tracking detekciu na preset, click-and-track, a odovzdanie z pevnej kamery
Položky 1 až 12 z 12

Položky 1 až 12 z 12
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy