PTZ séria

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

PTZ séria

Multi-senzorový kamerový systém PT-602CZ je vybavený vysoko spoľahlivým chladeným stredno-vlnným detektorom, ktorý umožňuje detekciu na stredne až veľmi vzdialené ciele, pri všetkých poveternostných podmienkach. 
Táto termovízna kamera ponúka kontinuálny optický a elektronický zoom. Vďaka tomu umožňuje kamera ponúknuť vynikajúci situačný prehľad no zároveň dáva možnosť priblížiť na podozrivý objekt ako náhle je zdetekovaný. Systém obsahuje aj druhú kamerovú jednotku s farebným CCD snímačom a s 36-násobným zväčšením.
Ich presný otočný mechanizmu dáva operátorom možnosť natočiť kameru na miesto záujmu. Zároveň umožňuje natáčať kameru na vopred prednastavené pozície alebo sa môže kamera natáčať na základe detekčných informácii z radaru.640x512Chladeným stredno-vlnným detektorom s rozlíšením 640 x 512 pixelovOkrem troch typov rozlíšenia ponúka PT-séria na výber zo širokej ponuky objektívov. V prípade kamery PT-606 s rozlíšením 640x480 pixelov a 100 mm objektívom, budete môcť detekovať predmet o veľkosti človeka na vzdialenosti viac ako 2,4 km.

14x zoom objektív s premenlivým uhlom záberu 28° x 22,4° až 2° x 1,6°

Kamery sú inštalované na presnom otočnom mechanizme. Tento umožňuje užívateľovi otáčať kameru až o 360° (nekonečne) a nakloniť o ±90°. To výrazne zvyšuje situačné prehľad. Otočný mechanizmus má 128 prednastaviteľných pozícií. Ideálne riešenie, ak je potrebné nepretržite skenovať oblasť.Otočný mechanizmus umožňuje otáčať kameru až o 360° (nekonečne) a nakloniť o ±90°Kameru je možné prepojiť s radarovým systémom. Ak radar zdetekuje objekt, kamera sa automatický natočí smerom kde bol tento objekt zdetekovaný a poskytne tak vizuálny obraz. Vďaka tomu môžete okamžite vidieť, čo radar zaznamenal a prípadne tak vylúčiť falošný alarm.Kameru je možné prepojiť s radarovým systémom
Umožňuje udržiavať ostrý obraz aj keď kamera práve mení ohniskovú vzdialenosť (zoomuje).Funkcia autofocusVšetky verzie sú vybavené aj dennou kamerou s optickým 36-násobným zväčšením. Užívateľ môže sledovať obraz buď s oboch alebo prepínať medzi termovíznou a štandardnou kamerou.Denná kamera s optickým 36-násobným zväčšením
Kamery môžu byť integrované do existujúcich TCP/IP sieti a ovládať cez PC. Nie sú potrebné žiadne ďalšie káble. Pomocou tohto nastavenia môžete sledovať obraz s kamery alebo ju ovládať aj keď je vzdialená tisíce kilometrov.Komunikácia cez TCP/IP sieť, podpora ONVIF protokoluStreamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG je možne robiť digitálne prostredníctvom dvoch kanáloch (Dual Stream) a súčasne môže byť využitý aj analógový kompozitný video výstup.Streamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG (Dual Stream)
Podpora sériovej komunikácie umožňuje ovládanie na diaľku. Pre jednoduchú integráciu do starších analógových video systémov obsahuje kamera RS232/422/485 linku s podporou Pelco D a Bosch protokolov a analógový kompozitný video výstup.Sériová linka RS232/422 pre riadenie a kompozitný video výstup Kamery sú vyhotovené v robustnom prevedení. Ich jadro je dobre chránené, spĺňa požiadavky IP66 proti vniknutiu prachu a vody.Robustné krytie dobre chráni kameru voči vode a prachu
Každá kamera F-série obsahuje jednu kópiu softvéru FLIR Sensors Manager. Tento intuitívny softvér umožňuje používateľom spravovať a ovládať kamery FLIR v TCP/IP sieti.Podpora softvéru FLIR Sensors Manager (Demo verzia súčasťou balenia)
Položky 1 až 2 z 2

Položky 1 až 2 z 2
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy