FC Séria R

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

FC Séria R

Kamery FC-Série R sú kamery ktoré okrem toho, že dokážu slúžiť aj ako klasické termovízne kamery pre dohľadovú bezpečnosť, môžu sa využiť aj ako súčasť protipožiarneho systému. Navyše sú tieto kamery v ekonomickom prevedení takže sa stávajú cenovo najdostupnejšími kamerami svojho druhu.

Pre najostrejší obraz je k dispozícii verzia s rozlíšením 640 x 480 pixlov, produkuje ostré snímky 640 x 480 pixlov. Užívatelia, ktorí nepotrebujú takú kvalitu obrazu si môžu vybrať štandardné rozlíšenie 320 x 240 pixlov. Všetky typy kamier sú vybavené nechladeným Vanadium Oxide (VOx) mikrobolometrom.Na výber sú tieto rozlíšenia: 
320 x 240, 640 x 480
Ponuka objektívov: 
13 mm alebo 19 mm
Kamery poskytujú vysoko kontrastné video pre maximálny účinok analytického softvéru. Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne obrázky v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne snímky    Každá kamera je vybavená "Atermálnou šošovkou", vďaka čomu sú kamery schopné udržať ostrosť bez ohľadu na, teplote okolia. Nie je potrebný ani zásah používateľa.Atermálna šošovka zabezpečí ostrosť bez ohľadu na teplote okolia                 
Vďaka absencie motorizovaného ostrenia nedochádza k mechanickému poškodeniu kamery. Kamery nepotrebujú vôbec žiadnu údržbu. To zaručuje dlhodobo veľmi nízke prevádzkové náklady.Absencia motorizovaného ostrenia minimalizuje chybovosť kamery a nutnosť údržbyKamery možno ľahko integrovať do akejkoľvek existujúcej CCTV infraštruktúry. Poskytujú včasnú detekciu a viditeľnosť 24 hodín denne po celý rok. Obrazy z 640 x 480 alebo 320 x 240 detektora môžu byť zobrazené na prakticky všetkých displejoch, ktoré prijímajú kompozitné video.Jednoduchá inštalácia do nových alebo už existujúcich systémov
Kamery môžu byť integrované do existujúcich TCP/IP sieti a ovládať cez PC. Nie sú potrebné žiadne ďalšie káble. Pomocou tohto nastavenia môžete sledovať obraz s kamery alebo ju ovládať aj keď je vzdialená tisíce kilometrov.Komunikácia cez TCP/IP sieť, podpora ONVIF protokoluStreamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG je možne robiť digitálne prostredníctvom dvoch kanáloch (Dual Stream) a súčasne môže byť využitý aj analógový kompozitný video výstup.Streamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG (Dual Stream)
Vstavané analytické funkcieVstavané alarmové funkcie
Komunikácia a napájanie cez jeden kábel. PoE - IEEE 802.3af PSE štandard – zabezpečuje bezproblémovú prevádzku bez výpadkov PoE+ – IEEE 802.3at PSE poskytuje napájanie aj pre vyhrievanie kameryPoE+ (Power over Ethernet) Komunikácia a napájanie cez jeden kábelKamery sú vyhotovené v robustnom prevedení. Ich jadro je dobre chránené, spĺňa požiadavky IP66 proti vniknutiu prachu a vody.Krytie IP66 dobre chráni kameru voči vode a prachu
Slnečná clona umožňuje ochranu proti slnku ale slúži aj ako hrubá ochrana pre dažďomSlnečná clona umožňuje ochranu proti slnku ale slúži aj ako hrubá ochrana pre dažďomKaždá kamera FC-série obsahuje jednu kópiu softvéru FLIR Sensors Manager. Tento intuitívny softvér umožňuje používateľom spravovať a ovládať kamery FLIR v TCP/IP sieti.Podpora softvéru FLIR Sensors Manager (Demo verzia súčasťou balenia)
Položky 1 až 8 z 8

Položky 1 až 8 z 8
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy