BHS-séria bi-okulár

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

BHS-séria bi-okulár

Prenosné termovízne kamery pre bezpečnostné služby a políciu

 

Kamery BHS-série robustné Termovízne kamery. Dokážu produkovať ostrý kontrastný obraz a to aj v úplnej tme. Vďaka týmto systémom môžu bezpečnostní pracovníci vidieť sledované osoby v úplnej tme, cez dym, hmlu alebo nehustý porast. 

Tieto kamery bi-okulárne. To znamená, že sú pri používaní menej únavné pre oči ako monokulárne systémy. Pomocou bi-okulárnych systémov sa zvyšuje schopnosť. To znamená, že máte väčšiu šancu detekovať aj menšie alebo vzdialenejšie objekty. Je tiež jednoduchšie udržať bi-okulár stabilný, čo je výhodou, ak sa pozeráte na malé objekty alebo na objekty ktoré sú ďaleko.

BHS-séria je vybavená nechladeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačom a pokročilým kamerovým softvérom, ktorý vytvára ostrý obraz bez nutnosti úpravy od užívateľa.  Kamera BHS-X vytvára ostré termovízne snímky počas dňa alebo noci v rozlíšení 320 x 240 pixlov. V hľadáčiku zobrazuje po 2-násobnom digitálnom zväčšení 160 x 120 bodov, čo je ešte stále viac ako ponúkajú niektoré systémy v natívnom rozlíšení.  Kamera BHS-XR vytvára ostré termovízne snímky počas dňa alebo noci v rozlíšení 640 x 480 pixlov. V hľadáčiku tak zobrazuje ešte aj po 2-násobnom digitálnom zväčšení 320 x 240 bodov a po 4-násobnom zväčšení 160 x 120 pixlov čo je ešte stále viac ako ponúkajú niektoré systémy v natívnom rozlíšení.
Rozlíšenie až do 640x480 bodov
Tieto kamery je možno objednať s rôznymi objektívmi. Objektívy s väčšou ohniskovou vzdialenosťou majú užší uhol pohľadu a umožňujú sa zamerať na vzdialenejšie objekty. Objektívy je možne vymieňať podľa potreby.  Na výber je z nasledujúcich objektívov: 35, 65 alebo 100 mmTri typy vymeniteľých objektívov 35, 65 alebo 100 mm
Ak si to situácia vyžaduje, digitálny zoom umožňuje zamerať sa na vzdialenejšie objektyAž 4-násobný digitálny zoom
(pre BHS-X len 2-násobný)
Kamery BHS-série vážia len 998 g (bez objektívu) sú tak ľahké a kompaktné systémy nočného videnia, ideálnym na každodenné nosenie. Aj vďaka krytiu IP66 a pracovnej teplote v rozmedzí od -20°C do +60°C sú vhodné pre použite v každej situácii.Váha len 998 g
Ergonomicky rozložené a jednoduché ovládanie len piatimi tlačidlami na vrchnej strane kamery. Tlačidla sú rozmiestnené tak aby boli ľahko prístupné pri držaní jednou rukou. Zároveň sú centrované tak, aby boli rovnako dosiahnuteľné pravou aj ľavou rukou.Ergonomicky rozložené a jednoduché ovládaniePri práci je kamera úplne tichým nástrojom. Okulár kamery sa pri priložení kamery k oku dokonale prispôsobí, čím zabezpečí dobrú viditeľnosť pre pozorovateľa. Zároveň monitor kamery pozorovateľa neosvetľuje takže ani v tme na seba zbytočne neupozorňuje. Absolútne tichá prevádzka
Kamera BHS-série je štandardne dodávaná s adaptérom, ktorý možno ľahko pripevniť na kameru. Tento adaptér má v sebe konektory na pripojenie externého napájania a konektor video výstupu. To znamená, že kamery BHS-série môžu byť použité aj dlhodobejšie na jednom mieste bez časového obmedzenia a video môže byť zobrazované/nahrávané na inom aj vzdialenom zariadení.Adaptér na pripojenie externého napájania a konektor video výstupuKamera vydrží pracovať 5 hodín na jedno nabitie. Štyri nabíjateľné AA NiMH batérie sú súčasťou balenia. Kamera môže taktiež pracovať s bežnými nenabíjateľnými Alkalickými alebo Lítiovými AA batériami.
Výdrž až 4-5 hodín
Jednoduchým stlačením tlačidla umožňuje kamera ukladanie termovíznych obrázkov vo formáte JPEG na vymeniteľnú SD kartu. 1 GB SD karta umožňuje uložiť až 20 000 snímok. Pri zatlačení a podržaní tlačidla, začne kamera nahrávať video v MPEG-4 formáte. Na 1 GB SD kartu môžete uložiť viac ako 2 hodiny videa.Nahrávanie videa a ukladanie snímok na SD kartuMôže byť použité pre prenos uložených snímok do počítača ako aj nastaviť hodiny reálneho časuUSB2 pripojenie


Rozdiel verzií:

 BHS-XBHS-XR
Pozerať bez toho aby ste boli spozorovanýÁnoÁno
Sledovanie cez prah, dym alebo oproti silnému protisvetluÁnoÁno
Nahrávanie statických snímkou a videaÁnoÁno
Rozlíšenie320 x 240 bodov640 x 480 bodov
Digitálny zoom2x2x, 4x
Položky 1 až 7 z 7

Položky 1 až 7 z 7
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy