HS-séria

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

HS-séria

FLIR HS-séria

sú ručné termovízne kamery, ktoré umožňujú polícii jasne vidieť v úplnej tme, čo prispieva k rýchlemu rozhodovaniu, zvyšuje efektivitu misie, maximalizuje prevádzkové schopnosti a zvyšuje bezpečnosť samotných príslušníkov.
Kamery HS-série využívajú FLIR zobrazovacie jadro poskytujúce vynikajúcu vernosť tepelnej snímky. Uvidíte vylepšenú detekciu v úplnej tme, cez dym, prach či hmlu.
Umožňuje vidieť lepšie pri maskovaní sa v zeleni a to za akýchkoľvek svetelných podmienok. Pretože kamery HS-série vidia teplo, nie svetlo, neznižuje sa ich schopnosť odhalenia podozrivých ani keď majú na sebe tmavé oblečenie alebo sa skrývajú v kríkoch.
Môžete vidieť viac – a vidieť ďalej – ako s inými technológiami pre nočné videnie, pretože kamery HS-série vidia jasne a to bez akéhokoľvek svetla. V noci môžete vidieť ďalej než s technológiami, ktoré potrebujú pre zobrazenie určitú dávku svetla a môžete vidieť tepelné stopy, ktoré iné zariadenia nevidia.
Kemery HS-série sú teraz k dispozícii ako samostatné telo kamery, na ktoré je možné pripojiť vymeniteľné 35, 65 alebo 100 mm objektívy.

 

VLASTNOSTI

  • Viac možností objektívov
  • Kompaktné tepelné nočné videnie
  • Jednoduchá obsluha
  • Tri voliteľné palety zobrazenia
  • Uzávierka okuláru
  • Robustná konštrukcia v odolnom prevedeníPrenosné termovízne kamery pre bezpečnostné služby a políciu

Kamery HS-série sú cenovo dostupnejšie kamery z ponuky ručných bezpečnostných kamier FLIR. Od teraz už cena nie je taká neprekonateľná prekážka, ako tomu bolo v minulosti, a tak už príslušníci bezpečnostných zložiek nemusia pre nočné videnie využívať menej efektívnu technológiu.Cenovo priaznivé kameryBHS-séria je vybavená nechladeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačom a pokročilým kamerovým softvérom, ktorý vytvára ostrý obraz bez nutnosti úpravy od užívateľa.  Kamera BHS-X vytvára ostré termovízne snímky počas dňa alebo noci v rozlíšení 320 x 240 pixlov. V hľadáčiku zobrazuje po 2-násobnom digitálnom zväčšení 160 x 120 bodov, čo je ešte stále viac ako ponúkajú niektoré systémy v natívnom rozlíšení.  Kamera BHS-XR vytvára ostré termovízne snímky počas dňa alebo noci v rozlíšení 640 x 480 pixlov. V hľadáčiku tak zobrazuje ešte aj po 2-násobnom digitálnom zväčšení 320 x 240 bodov a po 4-násobnom zväčšení 160 x 120 pixlov čo je ešte stále viac ako ponúkajú niektoré systémy v natívnom rozlíšení.Rozlíšenie 320x240/640x480 bodov  (-X/-XR verzia)
Ak si to situácia vyžaduje, 2-násobný digitálny zoom umožňuje zamerať sa na vzdialenejšie objekty2x/4x-násobný digitálny zoom (-X/-XR verzia)Kamery HS-série vážia len 660 g (vrátane batérií) sú tak ľahké a kompaktné systémy nočného videnia, ideálnym na každodenné nosenie. Aj vďaka krytiu IP67 a pracovnej teplote v rozmedzí od -20°C do +60°C sú vhodné pre použite v každej situácii.Váha od 660/700 g (-X/-XR verzia)
Ergonomicky rozložené a jednoduché ovládanie len piatimi tlačidlami na vrchnej strane kamery. Tlačidla sú rozmiestnené tak aby boli ľahko prístupné pri držaní jednou rukou. Zároveň sú centrované tak, aby boli rovnako dosiahnuteľné pravou aj ľavou rukou.Ergonomicky rozložené a jednoduché ovládaniePri práci je kamera úplne tichým nástrojom. Okulár kamery sa pri priložení kamery k oku dokonale prispôsobí, čím zabezpečí dobrú viditeľnosť pre pozorovateľa. Zároveň monitor kamery pozorovateľa neosvetľuje takže ani v tme na seba zbytočne neupozorňuje. Jedinečnou funkciou kamery HS-série je, že sa aj pri odložení kamery okulár okamžite zavrie a ani vtedy tak neosvetľuje pozorovateľa.Absolútne tichá prevádzka
Kamera HS-série je štandardne dodávaná s adaptérom, ktorý možno ľahko namontovať na kameru. Tento adaptér má v sebe konektory na pripojenie externého napájania a konektor video výstupu. To znamená, že kamery HS-série môžu byť použité aj dlhodobejšie na jednom mieste bez časového obmedzenia a video môže byť zobrazované/nahrávané na inom aj vzdialenom zariadení.Adaptér na pripojenie externého napájania a konektor video výstupuKamera vydrží pracovať 5 hodín na jedno nabitie. Štyri nabíjateľné AA NiMH batérie sú súčasťou balenia. Kamera môže taktiež pracovať s bežnými nenabíjateľnými Alkalickými alebo Lítiovými AA batériami.
Výdrž až 5 hodín
Kamera HS-324 je vybavená 19 mm objektívom poskytujúcim 24° uhol záberu v horizontálnom smere. Ponúka tak dobrý pomer medzi sledovaním na vzdialenej scény a prehľadovej situácie. Pre sledovanie na väčšie vzdialenosti môže byť táto kamera doplnená o 2-násobný optický extender ktorý zúži zorné pole na 12°. Užívatelia ktorý chcú sledovať na ešte väčšie vzdialenosti môžu siahnuť po kamere HS-307 vybavenej s 65 mm objektívom. Táto kamera poskytuje 7° uhol záberu, čo umožňuje detekovať predmety o veľkosti človeka na vzdialenosť až 1,5 kilometra.Tri typy vymeniteľých objektívov 35, 65 alebo 100 mmVerzia Standard obsahuje všetky nevyhnutné funkcie a príslušenstvo k chodu kamery. Vidieť a nebyť videný v každom počasí a v úplnej tme. Verzia Pro navyše obsahuje: - Ukladanie snímok pre zhromažďovanie dôkazov: - Nahrávanie videa: - USB2 pripojenie: - Hodiny reálneho času: dátum a čas na statických snímkoch a videuKamery sú k dispozícií v dvoch verziách HS-X a HS-XR
Jednoduchým stlačením tlačidla umožňuje kamera ukladanie termovíznych obrázkov vo formáte JPEG na vymeniteľnú SD kartu. 1 GB SD karta umožňuje uložiť až 20 000 snímok. Pri zatlačení a podržaní tlačidla, začne kamera nahrávať video v MPEG-4 formáte. Na 1 GB SD kartu môžete uložiť viac ako 2 hodiny videa.Nahrávanie videa a ukladanie snímok pre zhromažďovanie dôkazovMôže byť použité pre prenos uložených snímok do počítača ako aj nastaviť hodiny reálneho časuUSB2 pripojenie
Položky 1 až 7 z 7

Položky 1 až 7 z 7
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy