D séria kompakt

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

D séria kompakt

Kamera D-série je kompaktný otočný systém, obsahujúci jednu termovíznu a jednú dennú kameru s 36-násobným optickým zoomom. Ich presný otočný mechanizmu dáva operátorom možnosť natočiť kameru na miesto záujmu. Umožňuje však aj natáčať kamery na vopred prednastavené pozície alebo sa môže kamera natáčať na základe detekčných informácii z radaru. Kamera je ovládateľná prostredníctvom sériovej linky ale aj cez digitálnu IP sieť. Tieto termovízne kamery sú k dispozícii v prevedení s rozlíšením 320 × 240 alebo vysokom  640 × 480 bodov.

Užívateľ si môže vybrať jednu z troch verzií. Pre najostrejší obraz je k dispozícii verzia s rozlíšením 640 x 480 pixlov, produkuje ostré snímky 640 x 480 pixlov. Užívatelia, ktorí nepotrebujú takú kvalitu obrazu si môžu vybrať štandardné rozlíšenie 320 x 240 pixlov. V tejto sérii sú však k dispozícii aj ekonomické kamery s rozlíšením 160 x 120 pixlov. Všetky typy kamier sú vybavené nechladeným Vanadium Oxide (VOx) mikrobolometrom.Na výber sú rozlíšenia: 
320 x 240, 640 x 480
Okrem troch typov rozlíšenia ponúka PT-séria na výber zo širokej ponuky objektívov. V prípade kamery PT-606 s rozlíšením 640x480 pixelov a 100 mm objektívom, budete môcť detekovať predmet o veľkosti človeka na vzdialenosti viac ako 2,4 km.Ponuka objektívov: 
9 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm, 35 mm
Kamery poskytujú vysoko kontrastné video pre maximálny účinok analytického softvéru. Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne obrázky v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne snímky    Každá kamera je vybavená "Atermálnou šošovkou", vďaka čomu sú kamery schopné udržať ostrosť bez ohľadu na, teplote okolia. Nie je potrebný ani zásah používateľa.Atermálna šošovka zabezpečí ostrosť bez ohľadu na teplote okolia                 
Kamery sú inštalované na presnom otočnom mechanizme. Tento umožňuje užívateľovi otáčať kameru až o 360° (nekonečne) a nakloniť o ±90°. To výrazne zvyšuje situačné prehľad. Otočný mechanizmus má 128 prednastaviteľných pozícií. Ideálne riešenie, ak je potrebné nepretržite skenovať oblasť.Otočný mechanizmus umožňuje otáčať kameru až o 360° (nekonečne) a nakloniť o ±90°Kameru je možné prepojiť s radarovým systémom. Ak radar zdetekuje objekt, kamera sa automatický natočí smerom kde bol tento objekt zdetekovaný a poskytne tak vizuálny obraz. Vďaka tomu môžete okamžite vidieť, čo radar zaznamenal a prípadne tak vylúčiť falošný alarm.Kameru je možné prepojiť s radarovým systémom
Všetky verzie sú vybavené aj dennou kamerou s optickým 36-násobným zväčšením. Užívateľ môže sledovať obraz buď s oboch alebo prepínať medzi termovíznou a štandardnou kamerou.Denná kamera s optickým 36-násobným zväčšenímStreamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG je možne robiť digitálne prostredníctvom dvoch kanáloch (Dual Stream) a súčasne môže byť využitý aj analógový kompozitný video výstup.Streamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG (Dual Stream)
Kamery môžu byť integrované do existujúcich TCP/IP sieti a ovládať cez PC. Nie sú potrebné žiadne ďalšie káble. Pomocou tohto nastavenia môžete sledovať obraz s kamery alebo ju ovládať aj keď je vzdialená tisíce kilometrov.Komunikácia cez TCP/IP sieť, podpora ONVIF protokoluPodpora sériovej komunikácie umožňuje ovládanie na diaľku. Pre jednoduchú integráciu do starších analógových video systémov obsahuje kamera RS232/422/485 linku s podporou Pelco D a Bosch protokolov a analógový kompozitný video výstup.Sériová linka RS232/422 pre riadenie a kompozitný video výstup 
Kamery sú vyhotovené v robustnom prevedení. Ich jadro je dobre chránené, spĺňa požiadavky IP66 proti vniknutiu prachu a vody.Krytie IP66 dobre chráni kameru voči vode a prachuKaždá kamera F-série obsahuje jednu kópiu softvéru FLIR Sensors Manager. Tento intuitívny softvér umožňuje používateľom spravovať a ovládať kamery FLIR v TCP/IP sieti.Podpora softvéru FLIR Sensors Manager (Demo verzia súčasťou balenia)

 

Položky 1 až 12 z 28

Položky 1 až 12 z 28
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy