F séria

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

F séria

Bezpečnostné termovízne kamery F-série umožňujú jasne zobraziť narušiteľa alebo iné potenciálne hrozby v úplnej tme ale aj za zlého počasia. Je možné ich riadiť a ovládať cez digitálnu alebo analógovú sieť. Tieto kamery sú k dispozícii v prevedení s rozlíšením 160 × 120, 320 × 240, alebo vysokom  rozlíšenie 640 × 480 pixlov. Kamery s najvyšším rozlíšením poskytujú až šestnásťkrát väčšiu ostrosť obrazu a tým pádom aj dlhší detekčnú vzdialenosť oproti kamerám s nízkym rozlíšením.  

Užívateľ si môže vybrať jednu z troch verzií. Pre najostrejší obraz je k dispozícii verzia s rozlíšením 640 x 480 pixlov, produkuje ostré snímky 640 x 480 pixlov. Užívatelia, ktorí nepotrebujú takú kvalitu obrazu si môžu vybrať štandardné rozlíšenie 320 x 240 pixlov. V tejto sérii sú však k dispozícii aj ekonomické kamery s rozlíšením 160 x 120 pixlov. Všetky typy kamier sú vybavené nechladeným Vanadium Oxide (VOx) mikrobolometrom.Na výber sú tri rozlíšenia: 
160 x 120, 320 x 240, 640 x 480
Okrem troch typov rozlíšenia ponúka F-séria na výber zo širokej ponuky objektívov. V prípade kamery F-606 s rozlíšením 640x480 pixelov a 100 mm objektívom, budete môcť detekovať predmet o veľkosti človeka na vzdialenosti viac ako 2,4 km.Široká ponuka objektívov: 
9 mm, 13 mm, 19 mm, 35 mm, 50 mm, 65 mm, 100 mm
Kamery poskytujú vysoko kontrastné video pre maximálny účinok analytického softvéru. Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne obrázky v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.Funkcia DDE (Digitálne Vylepšenie Detailov) zaisťuje jasné, čisté kontrastné termovízne snímky    Každá kamera je vybavená "Atermálnou šošovkou", vďaka čomu sú kamery schopné udržať ostrosť bez ohľadu na, teplote okolia. Nie je potrebný ani zásah používateľa.Atermálna šošovka zabezpečí ostrosť bez ohľadu na teplote okolia                 
Vďaka absencie motorizovaného ostrenia nedochádza k mechanickému poškodeniu kamery. Kamery nepotrebujú vôbec žiadnu údržbu. To zaručuje dlhodobo veľmi nízke prevádzkové náklady.Absencia motorizovaného ostrenia minimalizuje chybovosť kamery a nutnosť údržbyKamery možno ľahko integrovať do akejkoľvek existujúcej CCTV infraštruktúry. Poskytujú včasnú detekciu a viditeľnosť 24 hodín denne po celý rok. Obrazy z 640 x 480, 320 x 240 alebo 160 x 120 pixlov detektora môžu byť zobrazené na prakticky všetkých displejoch, ktoré prijímajú kompozitné video.Jednoduchá inštalácia do nových alebo už existujúcich systémov
Kamery môžu byť integrované do existujúcich TCP/IP sieti a ovládať cez PC. Nie sú potrebné žiadne ďalšie káble. Pomocou tohto nastavenia môžete sledovať obraz s kamery alebo ju ovládať aj keď je vzdialená tisíce kilometrov.Komunikácia cez TCP/IP sieť, podpora ONVIF protokoluStreamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG je možne robiť digitálne prostredníctvom dvoch kanáloch (Dual Stream) a súčasne môže byť využitý aj analógový kompozitný video výstup.Streamovanie digitálneho videa vo formáte H.264, MPEG-4 alebo M-JPEG (Dual Stream)
Podpora sériovej komunikácie umožňuje ovládanie na diaľku. Pre jednoduchú integráciu do starších analógových video systémov obsahuje kamera RS232/422/485 linku s podporou Pelco D a Bosch protokolov a analógový kompozitný video výstup.Sériová linka RS232/422 pre riadenie a kompozitný video výstup Kamery sú vyhotovené v robustnom prevedení. Ich jadro je dobre chránené, spĺňa požiadavky IP66 proti vniknutiu prachu a vody.Krytie IP66 dobre chráni kameru voči vode a prachu
Vymeniteľné jadrá kamery umožňujú rýchlu aktualizáciu alebo opravu snímačov a optiky. Ak chcete upgradovať na lepšiu kvalitu obrazu a vyšší výkon rozsahu, nie je potrebné posielať kameru späť k výrobcovi. Je možné to jednoducho vykonať priamo počas prevádzky systému.Vymeniteľné jadrá kamery umožňujú rýchlu aktualizáciu alebo opravu snímačov a optikyKaždá kamera F-série obsahuje jednu kópiu softvéru FLIR Sensors Manager. Tento intuitívny softvér umožňuje používateľom spravovať a ovládať kamery FLIR v TCP/IP sieti.Podpora softvéru FLIR Sensors Manager (Demo verzia súčasťou balenia)

 

Položky 1 až 12 z 25

Položky 1 až 12 z 25
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy