Flir profil

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Profil spoločnosti FLIR

Spoločnosť FLIR navrhuje, vyvíja, vyrába a distribuuje technológie, ktoré zvyšujú videnie a vnímanie sveta okolo nás. FLIR prináša inovatívne snímacie riešenia do bežného života pomocou svojich termovíznych systémov, bežných dohľadových systémov, lokačných systémov, meracích a diagnostických systémov a pokročilých systémov slúžiacich na detekciu potencionálnych hrozieb. Produkty FLIR zlepšujú spôsob, ktorým ľudia reagujú na okolitý svet, zvyšujú verejnú bezpečnosť a blahobyt, zvyšujú energetickú účinnosť a umožňujú vznik zdravých a bezstarostných spoločností.


FLIR - šiesty zmysel sveta

Spoločnosť FLIR patrí medzi priekopníkov v oblasti termovízie. Bola založená v roku 1978 a pôvodne poskytovala infračervené zobrazovacie systémy, ktoré boli nainštalované na vozidlách používaných pre energetické audity. Dnes sú jej vyspelé systémy a komponenty používané pre širokú škálu termovíznych aplikácií, situačných a bezpečnostných aplikácií vrátane vzdušných a pozemných dohľadových systémov, aplikácií pre monitoring stavov, navigačných aplikácií, rekreačných aplikácií, aplikácií pre kontrolu výrobných procesov, aplikácií slúžiacich na vyhľadávanie a záchranu, aplikácií pre dopravnú bezpečnosť a efektivitu, aplikácií pre námorníctvo a kontrolu hraníc, aplikácií pre monitorovanie životného prostredia a aplikácií na detekciu chemických, biologických, rádiologických, nukleárnych a explozívnych hrozieb.


Portfólio spoločnosti FLIR je rozdelené do šiestich prevádzkových segmentov:


Dohľadový segment

Poskytuje pokročilé zobrazovacie a rozpoznávacie riešenia pre širokú škálu vojenských, policajných, bezpečnostných a štátnych zákazníkov po celom svete pre ochranu hraníc, vojska a verejného blaha.


Nástrojový segment

Poskytuje zariadenia, ktoré zobrazujú, merajú a hodnotia tepelnú energiu, plyny a iné elementy životného prostredia pre priemyselné, komerčné a vedecké aplikácie.


OEM segment

Poskytuje termovízne kamerové jadrá a komponenty, ktoré sú využívané tretími stranami na vytvorenie termovíznych a iných druhov zobrazovacích systémov. Tento segment taktiež vyvíja a produkuje inteligentné dopravné systémy a ručné zbraňové termovízne systémy pre špecifických zákazníkov a policajné jednotky.


Námorný segment

Vyvíja a vyrába elektroniku a zobrazovacie nástroje pre rekreačný a komerčný námornícky trh.


Bezpečnostný segment

Poskytuje kamery a video nahrávacie systémy pre komerčné aplikácie, aplikácie s kritickou infraštruktúrou a aplikácie pre domáce zabezpečenie.


Detekčný segment

Poskytuje senzorové nástroje a riešenia s integrovanou platformou na detekciu, identifikáciu a potlačenie chemických, biologických, rádiologických, nukleárnych a explozívnych hrozieb pre ochranu vojenských síl, verejnú bezpečnosť a komerčné aplikácie.


Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy