Flir aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Predstavujeme FLIR Cloud

Predstavujeme FLIR Cloud

 

Čo je FLIR Cloud™?

FLIR Cloud™ je cloud servis, ktorý poskytuje instantný vzdialený prístup na Váš bezpečnostný systém z akéhokoľvek miesta na planéte. FLIR Cloud™ zabezpečuje spoľahlivé pripojenie pomocou troch rýchlych a jednoduchých konfiguračných krokov, ktoré robia z komplikovanej sieťariny a otvárania portov dávno zabudnutú minulosť.

3 jednoduché kroky na inštaláciu FLIR Cloud

Jednoducho si stiahnite bezplatnú mobilnú aplikáciu FLIR Cloud™, naskenujte QR kód bezpečnostného systému, a vpíšte osobné heslo za účelom zobrazenia kamier na smartfóne alebo tablete z akéhokoľvek miesta na planéte.

čiarový kód zariadenia

Súčasťou FLIR Cloud™ systému je taktiež CMS softvér, pre monitorovanie viacerých inštalácií. CMS softvér je plne kompatibilný s operačným systémom Windows a MAC. Rovnaké instantné pripojenie je dostupné po zadaní unikátneho systémového identifikátora a hesla do CMS softvéru, čo umožní okamžitý vzdialený prístup k "Live" a zaznamenanému videu, ako aj konfiguráciu všetkých funkcií Vášho FLIR systému.

 

Ako FLIR Cloud™ funguje?

Vzdialený prístup cez FLIR Cloud™ je dosiahnutý pomocou unikátneho identifikátora zariadenia vytvoreného pre každý systém. Zobrazovacie zariadenie môže rýchlo získať ID zariadenia prostredníctvom QR kódu vytlačeného na samotnom zariadení.

Keď sa pripojíte k Vášmu bezpečnostného systému, vaše zobrazovacie zariadenie odošle ID zariadenia na FLIRCloud™ server. Server vyhľadá bezpečnostný systém, ktorý je pripojený na Internet pomocou identifikátora zariadenia a prebehne bezpečné "podanie ruky" medzi bezpečnostným systémom a zobrazovacím zariadením. Vytvorený bude privátny, šifrovaný tunel na pripojenie bezpečnostného systému priamo na zobrazovacie zariadenie pomocou "peer-to-peer" pripojenia.

fungovanie FLIR Cloud

Ak hardvérový firewall alebo iné bezpečnostné zariadenie zabráni vytvoreniu "peer-to-peer" tunelu, video bude streamované z DVR do zobrazovacieho zariadenia cez FLIR Cloud™ server. Tento akt sa nazýva "relé mód" a zabezpečuje spoľahlivé pripojenie vo firemnom prostredí. Video streamované cez FLIR Cloud™ server, je šifrované a server neuchováva žiaden video materiál.

2016-01-08 Home, Aktuality
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy