podpora pre značku eneo

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Vzdialená technická podpora


Potrebujete technickú podporu pri konfigurácii našich zariadení, či inštalácii a zaškolení na používanie klientského softvéru? Poskytneme Vám vzdialenú technickú podporu prostredníctvom softvéru TeamViewer, ktorý nám umožní na diaľku sa pripojiť k Vášmu PC. Následne nakonfigurujeme zariadenia, nainštalujeme softvér alebo pomôžeme s Vašimi ďalšími požiadavkami.

Ako postupovať pri vzdialenej technickej podpore?


 1. Stiahnite si program TeamViewer pre vzdialený prístup.

  Stiahnutie programu TeamViewer 
 2. Zavolajte nám na telefónne číslo 043/3211 446 a vyžiadajte si vzdialenú pomoc
 3. Spustite program TeamViewer. Po otvorení programu kliknite na úvodnej obrazovke na tlačidlo „Prijať“.

  Program TeamViewwr pre vzdialený prístup 
 4. Následne sa Vám otvorí ďalšie okno, v ktorom sa nachádza unikátne číslo „Vaše ID“, ktoré cez telefón nadiktujete nášmu pracovníkovi. Ten sa potom dokáže pripojiť k Vášmu PC a urobiť nastavenia podľa Vašich požiadaviek.

  Program TeamViewwr pre vzdialený prístup 
 5. Po ukončení spojenia už nie je možné z našej strany sa opätovne pripojiť k Vášmu PC bez Vášho vedomia. Pre ďalšie spojenie je nutné vygenerovať nové ID, ktoré nám opäť musíte telefonicky nahlásiť.

V prípade akýchkoľvek nejasností nás neváhajte kontaktovať telefonicky na 043/3211 446 alebo prostredníctvom e-mailu na plettac(a)plettac.sk.

Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy