Eneo profil

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

ENEO - PROFIL ZNAČKY

Značka Eneo patrí do nemeckej skupiny Videor E. Hartig GmbH, ktorá je jedným z najväčších distribútorov kamerovej techniky v Európe. Technická úroveň a kvalita kamier a kamerových systémov Eneo je založená na viac ako 35 ročných skúsenostiach nemeckých odborníkov, ktorí predstavujú v tomto odbore svetovú špičku. Aj to je jedným z dôvodov, prečo si produkty Eneo rýchlo nachádzajú cestu k mnohým európskym zákazníkom.

Produktové portfólio značky Eneo

  • EneoMpix, IP a analógové kamery a kamerové komponenty
  • digitálna záznamová technika (NVR, DVR, SW)
  • technológie a komponenty pre prenos videosignálu
  • LCD a LED monitory a zobrazovacie jednotky
  • široká ponuka príslušenstva ku kamerám a ostatným produktom

 

Kamerová technika Eneo

Možnosti aplikácií kamier pre videodohľadové systémy sú nespočetné a rozmanité. Aj z týchto dôvodov dopyt po kamerových systémoch vo svete neustále rastie. Týmto trendom zodpovedá aj sortiment kamier a ostatných komponentov značky Eneo, ktorý je vysoko sofistikovaný a komplexný. Samozrejmosťou je, že v ponuke Enea nájdete okrem kamier aj rôzne typy certifikovaných krytov s rôznym stupňom ochrany, široký sortiment objektívov, LED reflektory atď. Charakteristickým znakom ponuky Eneo je komplexnosť a hlavne vysoká kvalita, ktorá dokáže uspokojiť každého profesionála v odbore videotechniky.

 

Box kamery eneo Bullet kamery eneo

Box kamery

Klasika medzi kamerami pre videodohľad, na ktorú si môže používateľ prispôsobiť ľubovoľný objektív podľa požiadaviek konkrétnej aplikácie. Tento klasický typ sa väčšinou používa v interiéri. V kombinácii s kamerovým krytom odolným proti poveternostným vplyvom je možné tento typ kamier s výhodou využiť aj pre exteriérové aplikácie.

 

Bullet kamery

Bullet kamery sú atraktívne z niekoľkých dôvodov. Sú výrazné a majú moderný dizajn. Bullet kamery Eneo s rezervou spĺňajú požiadavky štandardov IP67 alebo IP68, ktoré kladú vysoké nároky na certifikáciu krytov do nepriaznivých poveternostných podmienok. Nespornou výhodou bullet kamier je atraktívny a často využívaný princíp zapojenia plug & play, ktorý šetrí čas pri inštalácii. Guľový kĺb na statíve kamery poskytuje flexibilitu v orientácii voči pozorovanému objektu. Väčšina bullet kamier spoločnosti Eneo je konštruovaná na snímanie počas dňa aj noci. Bežne majú integrovaný prísvit v podobe LED diód a preto nepotrebujú žiadne ďalšie zdroje osvetlenia pozorovanej scény.

 

Dome kamery

Dome kamery EneoDome kamery sa vyznačujú charakteristickým kopulovitým krytom. Vďaka ich kompaktnej konštrukcii a nenápadnému tvaru sú odporúčané najmä pre diskrétny videodohľad. Aj v prípade, že by dome kamera bola narušiteľom objavená nie je zvyčajne možné určiť orientáciu objektívu, pretože ten je skrytý za tónované sklo kopuly.

Dome kamery sú vyrábané z veľmi odolného materiálu, preto sú odolné proti vandalizmu. Eneo ponúka viac typov dome kamery. Najčastejšie sú používané s fixnou orientáciou na jedno miesto. Pre veľmi diskrétny videodohľad sa odporúča ploché prevedenie alebo – takzvané mini dome. Otočná (PTZ) dome kamera je všestranný typ kamery vhodný pre sledovanie na veľké vzdialenosti, hlavne v exteriéri. Vďaka funkciám otáčania, naklápania a zoomovania poskytujú PTZ kamery dokonalý prehľad o sledovanom priestore.

Hlavnou výhodou týchto kamier je vysoká úroveň zoomu, možnosť uloženia presetových pozícií a programovateľných vzorov trás pohybu.

 

NVR a DVR eneo Monitory eneo Príslušenstvo eneo

NVR, DVR, HDVR a HDcctv rekordéry Eneo

V produktovom portfóliu spoločnosti Eneo je možné nájsť široký výber výkonných rekordérov pre analógové, sieťové alebo HDcctv riešenia videodohľadu. Okrem špeciálnych sieťových digitálnych rekordérov (NVR) určených pre efektívne nahrávanie a správu IP kamier, sortiment spoločnosti Eneo zahŕňa aj digitálne videorekordéry (DVR) a hybridné videorekordéry (HDVR), ktoré sú naopak určené pre simultánny záznam analógových a HDcctv videosignálov.

 

Monitory Eneo

Ponuka profesionálnych LCD a LED monitorov Eneo vhodných pre použitie v CCTV systémoch je veľmi široká. Sortiment začína pri modeloch s uhlopriečkou obrazovky 5,6 palca (14,3 cm) a siaha až po 42 palcové modely (107 cm). Samozrejmosťou je ponuka obidvoch bežne používaných formátov 16:9 a 4:3. Všetky monitory Eneo sú konštruované s dôrazom na vysokú spoľahlivosť a životnosť, čo ich predurčuje pre použitie v nepretržitej prevádzke v režime 24/7.

 

Bohatá ponuka príslušenstva Eneo

Veľkou výhodou značky Eneo je aj široká a komplexná ponuka príslušenstva. Okrem kamier, NVR a DVR nájdete v ponuke aj objektívy, kamerové kryty a konzoly, otočné hlavice, prídavné IR a LED reflektory, zdroje a prepojovacie boxy, zariadenia na prenos videosignálu, ovládacie klávesnice a iné.

 

Tri roky záruka

eneo záruka 3 rokyPri výrobkoch Eneo sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu. Ak by predsa len nastal nejaký problém, máte tu najlepšiu ochranu v podobe trojročnej záručnej doby.

Niektoré príslušenstvo a časti sú z tejto záručnej doby v dôsledku opotrebovania a iných prirodzených príčin vylúčené. Medzi takéto výnimky patria napríklad:

 

  • panely monitorov vrátane zadného osvetlenia (záruka 12 mesiacov)
  • motory, komutátory, prevodovky, potenciometre pre otáčanie a nakláňanie hlavíc (záruka 12 mesiacov)
  • motory, prevodovky a potenciometre pre objektívy s motorčekovým pohonom zoomu (záruka 12 mesiacov)
  • pevné disky (záruka 12 mesiacov)

 

Značka Eneo ponúka aj predĺženie záruky. Pošlite nám žiadosť s Vašimi požiadavkami a čo najskôr sa Vám ozveme.


Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy