eneo aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Eneo predstavilo novú, robustnú PTZ kameru s AFZ objektívom

Eneo predstavilo novú, robustnú PTZ kameru s AFZ objektívom

Nová, robustná PTZ kamera  IPP-82A0030MHA spoločnosti Eneo, je stavaná pre najnáročnejšie CCTV aplikácie. Disponuje robustným, IP66 hliníkovým krytom s prevádzkovou teplotou v rozsahu od  -30°C do 65°C. Jej 30x optický, 6.0~160.0mm auto-focus (AFZ) objektív, je vybavený  zoom-om, ktorý je synchronizovaný so vstavaným IR prisvietením a poskytuje pôsobivý  večerný dosvit do vzdialenosti až  500m, bez nežiaducej saturácie obrazu.

Robustná PTZ kamera je vybavená  1 /1.9” 2MPx (1920 x 1080p) progressive scan Sony EXMOR CMOS , Day/Night snímačom, ktorý produkuje triplex video stream  (2x H.264 a 1x MJPEG) pri snímkovaní až do 60 obr./s. Podporuje multicast prenos,  široký dynamický rozsah WDR PRO pri 120dB a 2D a 3D digitálnu redukciu šumu v obraze (DNR).

Kameru je možné napájať pomocou Ultra PoE alebo 12V DC. Spotreba, so zapnutým IR reflektorom, je len okolo 28W. IPP-82A0030MHA  je vybavená taktiež microSDHC slotom s podporovanou kapacitou karty do 32GB pre interné nahrávanie video obrazu.

Robustná PTZ kamera disponuje štyrmi poplachovými vstupmi a jedným poplachovým relé výstupom, ktoré sú previazané poplachovým manažmentom vrátane FTP, E-Mail, HTTP a nahrávaním na microSD kartu. Podporuje taktiež ONVIF štandard, vrátane ONVIF mapovania, takže udalosti sú definované a enkódované ako ONVIF poplachy, čo zabezpečuje maximálnu mieru integrácie do VMS a NVR systémov. Medzi analytické funkcie patrí detekcia pohybu, straty videa, pripojenia, tvárí, funkcia Defog, 16 zón privátneho vymaskovania a obojsmerné audio. Digitálna stabilizácia obrazu (DIS) zabezpečuje, že nebude dochádzať k degradácii kvality videa, ktorú môžu spôsobovať nežiaduce vibrácie spôsobené napríklad prudkým vetrom.

2017-06-06 Home, Aktuality
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy