eneo aktuality

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Nové rekordéry ekonomickej triedy ENEO COAXIZE

Nové rekordéry ekonomickej triedy ENEO COAXIZE

Pridaná hodnota a efektívna cenová politika!

Eneo COAXIZE kombinuje robustnosť a ekonomickú efektivitu analógovej video technológie, HD a FULL HD rozlíšenia a riešenia s jednoduchou inštaláciou: HD-TVI/HD – môže byť analóg ešte lepší?

Odteraz sú v ekonomickej triede záznamových riešení dostupné tri nové rekordéry TER-12N040200A, TER-22N080300A a TER-22N160300A. Vynikajú vďaka ich veľmi atraktívnej efektívnosti nákladov a podpore HD-TVI, AHD ako aj klasických analógových SD signálov.

Každý rekordér umožňuje rozšíriť živý obraz aj prehrávanie záznamu na celú a taktiež disponuje vstavanou detekciou pohybu. Súčasťou dodávky každého rekordéra je riadiaci softvér Eneo CenPro, ktorý umožňuje vzdialenú správu rekordéra. Dostupný je aj vo forme mobilnej aplikácie (Android / iOS). Každý model disponuje diaľkovým IR ovládačom a samozrejmosťou je možnosť osadenia do 19" rack-u.

2016-05-06 Home, Aktuality
Porovnať
Pokračovať v nákupe Porovnať

Produkt bol pridaný do Vášho wishlistu.

Pokračovať v nákupe Môj wishlist
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy