Camibox profil

RIADIME SA ZÁSADOU, ŽE LEN KVALITNÉ VÝROBKY MÔŽU DLHODOBO PRINÁŠAŤ ÚŽITOK.

Profil Camibox


CAMIBOX® je profesionálne stavebnicové riešenie systému bezdrôtového prenosu obrazu z IP CCTV kamier, v bezlicenčnom pásme, určené pre vonkajšie použitie.

Systém dokáže preniesť dáta z mnohých IP kamier do jedného záznamového zariadenia v malých ale aj rozľahlých a priestorovo členitých firemných areáloch. Pre jeho variabilnosť a ľahkú rozšíriteľnosť sa s obľubou používa aj pre mestské kamerové systémy. Inštalácia nevyžaduje znalosti z oblasti prenosov dát v LAN sieťach. CAMIBOX® preto môžu bez akýchkoľvek príprav začať používať aj tie firmy, ktoré doteraz inštalujú kamerové bezpečnostné systémy založené na analógových prenosoch.

Celá prenosová sieť je už v návrhu, ale aj pri inštalácii jednoduchá skladačka, ktorá obsahuje tri základné stavebné prvky:

  • Riadiacu jednotku "M" umiestnenú na budovu so záznamovým zariadením
  • Ľubovoľný počet klientskych jednotkiek "C" do ktorých sa pripájajú kamery
  • A ak niekde nie je priamy dohľad, tak jednotky "S", slúžia ako retranslačné alebo zlučovacie body siete.

Porovnať
Continue shopping Compare

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists
Content

Hľadáte špeciálne kamerové systémy?

Navštívte našu stránku www.plettac.sk. Nájdete tu kamery do vysokých teplôt, radiačného a výbušného prostredia, s vysokou odolnosťou voči EMC, riešenia pre armádu, dopravu, energetiku a ďalší priemysel.

Plettac Systems - kamery pre špeciálne systémy
Content

Termovízne systémy!

Vytvorili sme unikátne termovízne systémy založené na kombinácii termovíznych kamier a inteligentného softvéru. Čo všetko naše systémy dokážu a kde sa dajú použiť, sa dozviete na www.thermalcam.eu.

Thermalcam - termovízne systémy